Ana SayfaKredilerA Bank’tan Yılbaşı Kredisi

A Bank’tan Yılbaşı Kredisi
A

-

A Bank yeni yıla özel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi. Uygun faiz oranları ve uzun vade süresiyle “Yılbaşı Kredisi” aylık yüzde 1,15’ten başlayan faiz oranları ile müşteri hizmetine sunulmaktadır. A Bank’ın yılbaşı kredisi kampanyası 31 Aralık 2016 tarihinde sona eriyor.

 Avantajlı koşullardan yararlanarak finansman sağlamak için 2016 yılı sona ermeden A Bank şubelerine uğrayabilirsiniz. A Bank yılbaşı kredisi dahilinde 48 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır.

Vadeye Göre Değişen Oranlar

Kredi kampanyası dahilinde kullanılan kredi geri ödemeleri 12 aya kadar olan vadelerde ödenecek ise aylık yüzde 1,22 faiz oranı uygulanacaktır. 13 ay ile 48 ay arasında kredi geri ödemelerini yapacak olan müşteriler ise aylık yüzde 1,15 faiz oranından yararlanabilecektir. Bahse konu kampanya kapsamında banka kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Ayrıca hayat sigortası yaptırmak da zaruriyet arz etmektedir.

A Bank’ın yılbaşı kredisi kampanyasından yararlanarak 10 bin Türk Lirası finansman sağlayan müşteri, kredi geri ödemelerini 24 ayda tamamlayacak ise aylık yüzde 1,15 faiz oranından yararlanacaktır. Bu durumda aylık taksitleri 492 Türk Lirası olacaktır. 10 bin Türk Lirası olarak kullanılan kredi 24 ay vade sonunda toplam 11 bin 815 Türk Lirası olarak geri ödenmiş olacaktır. Kredinin yıllık maliyet oranı ise yüzde 17,08 olacaktır.

Müşteri 10 bin Türk Lirası krediyi 12 ay vadede geri ödeyecek ise aylık yüzde 1,22 faiz oranından faydalanabilecektir. 12 ay boyunca 945 Türk Liralık taksitlerle kredi ödemesi yapılacak olup, vade sonunda toplam 10,977 Türk Lirası olarak geri ödenmiş olacaktır. Banka vade ve faiz oranı farklılıkları gözetmeksizin 10 bin Türk Lirası kredi için 50 Türk Lirası kredi tahsis ücreti tahsil edecektir. Bunlara ek olarak A Bank müşteriden hayat sigortası poliçe bedeli talep edecektir. Hayat sigortası poliçe primi müşteri özelinde farklılık göstermektedir. Müşterinin yaşına, cinsiyetine, kullanılan kredi miktarına, vade ve faiz oranına göre farklılık göstermektedir. Bundan dolayı yukarıdaki örnek hesaplamada yer edinmemiştir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol