O Projenin Reklam Yüzü Murat Boz Oldu

O Projenin Reklam Yüzü Murat Boz Oldu

Türkerler Holding imzasını taşıyan ve 1.3 milyar liraya mal olan Mahall Bomonti İzmir için yeni tanıtım filmi çekiliyor. Firma tanıtım filminin yüzü olarak ise Murat Boz’u seçti.Türkerler Holding imzasını taşıyan ve 1.3 milyar liraya mal olan Mahall Bomonti İzmir için yeni tanıtım filmi çekiliyor. Firma tanıtım filminin yüzü olarak ise Murat Boz’u seçti.

Türkerler Holding İzmir’e değer katacak bir projeyi daha tamamlayarak hayata geçirdi. Mahall Bomonti İzmir için holdingin yaptığı yatırım miktarı ise tam 1.3 milyar TL olarak açıklandı. Projenin tanıtımı için çekilen reklamda ise sevilen sanatçı Murat Boz yer aldı.

Reklam yüzü olarak tercih edilen Murat Boz, tanıtım filminin ilk gösteriminde Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker'in yanında yer alarak basına poz verdi.

Basın toplantısında proje ile ilgili açıklamalar yapan holdingin yönetim kurulu başkanı, Mahall Bomonti İzmir projesinin yüzde 20’lik bölümün şimdiden sahiplerini bulduğunu açıkladı. 1.3 milyar TL’lik dev yatırımla hayata geçirilen proje için 15 Temmuz darbe girişimi ardından, dış kaynaklı en büyük kredi girişinin yapıldığını da ifade etti.

Basın toplantısında Murat Boz’a hangi yatırım araçlarını kullanıyorsunuz sorusu da yöneltildi. Murat Boz bu soruya “gayrimenkul” şeklinde cevap verdi.

Yatırımların devam edeceğini de söyleyen Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker, “her şeyimizi bu vatana borçluyuz bu ülke için çalışacak, bu ülke için üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker, holding olarak 15 bin vatandaşa istihdam olanağı yarattıklarını, yeni yılda da yatırımların süreceğini basın mensuplarıyla paylaştı. Yeni yatırım alanları olarak sağlık ve enerji sektörünü işaret eden Türker, yeni konut projelerinin de sinyalini verdi. İstanbul ve Ankara’da üretilecek yeni konut projelerinin önümüzdeki yıl faaliyetlerine başlayacağını söyleyen yönetim kurulu başkanı, Türkiye’nin bu zor günleri birbirine kenetlenerek kısa sürede aşacağının da altını çizdi. mahall bomonti izmir reklam filmi türkerler holding murat boz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?