Advert Advert Advert

100 Bin TL’lik Lüks Aracını Taksiye Çeviren Çılgın Türk!

100 Bin TL’lik Lüks Aracını Taksiye Çeviren Çılgın Türk!
100 Bin TL’lik Lüks Aracını Taksiye Çeviren Çılgın Türk! Çiğdem Yeniay -

İzmit’te 10 senedir taksicilik yapan Murat Aslan isimli vatandaş bir ilke imza attı. Değeri 100 bin TL olan lüks aracını taksiye dönüştürdü.

İzmit’te lüks aracını taksi olarak kullanmaya karar veren Murat Aslan, müşterilerine konforu yaşatmak için böyle bir karar aldı. 10 yıldır taksicilik mesleğini icra eden çılgın Türk, müşterilerinden olumlu tepkiler aldığını ifade etti.

Piyasa değeri yaklaşık 100 bin TL olan aracında gerekli düzenlemeleri yaparak müşterilerinin hizmetine açan Aslan, tepkilerin oldukça olumlu olduğunu söyledi. Müşterilerin araca bindiğinde karşılaştıkları konfora şaşırdığını belirten taksici Aslan, müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet verdiğini de sözlerine ekledi.

İzmit’te bir ilke imza atan Murat Aslan, gerek müşterilerinden gerekse ilçedeki esnafın bu lüks taksiye ilgisinin yoğun olduğunu belirterek; insanların özellikle iş görüşmelerinde kendisini tercih ettiğini ifade etti.

100 bin TL’lik lüks otomobilini ekmek kapısına dönüştürmesinin gerekçeleri hakkında, müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğunu ve taksisine binenlerin rahat bir yolculuk geçirmelerini istediğini söyleyen taksici Aslan; bu araç markasını seçme nedeni olarak da “alanının en iyisi” olması olarak açıkladı.

İzmit Adliye Taksi’de aracını çalıştıran taksicinin müşteri potansiyeline de etki eden bu lüks ve konfor dolu araç Türkiye’de ilkler arasında yer alıyor. Örneklerini yurt dışında görebileceğimiz türden olan bu lüks taksi hizmetinden İzmitliler ise oldukça memnun görünüyor.

Murat Aslan’ın sürekli müşterileri arasında bulunan bir müşterisi ise, bu taksi hizmetinden oldukça memnun olduğunu dile getirdi. 

lüks taksi izmit lüks taksi hizmeti lüks aracını taksiye çevirdi murat aslan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vakıfbank'tan 166 TL Taksitle İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
Vakıfbank'tan 166 TL Taksitle İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!