Ana SayfaKredilerICBC Bank’tan Hesaplı Kredi

ICBC Bank’tan Hesaplı Kredi
I

-

ICBC Bank müşterilerine uygun faiz oranlı kredi imkanı sunuyor. İhtiyaç duyduğunuz nakdi avantajlı koşullarla ICBC Bank’tan temin edebilirsiniz. Banka “Hesaplı Kredi” kampanyası dahilinde aylık yüzde 1,14’ten başlayan faiz oranları uygulamaktadır. Faiz oranı vade süresine göre farklılık gösterebilmektedir. Azami vadesi 48 ay olan kredi kampanyasında 36 ay vadeye kadar olan kredi ödemelerinde müşteri aylık yüzde 1,14 faiz oranından yararlanmaktadır.

Hesaplı kredi kampanyası dahilinde kullanılan kredi geri ödemeleri 37 ile 48 ay vadede tamamlanacak ise banka aylık yüzde 1,15 faiz oranı uygulamaktadır. Hesaplı kredi kampanyası uyarınca sağlanabilecek minimum finansman 1.000 Türk Lirası iken, kullanılabilecek maksimum kredi tutarı ise 100 bin Türk Lirası’dır.

30 Bin Türk Lirası Kredi Kullanımı İçin Örnek Hesaplama!

ICBC Bank’ın hesaplı kredi kampanyası dahilinde kredi tahsis ücreti talep edilmektedir. Kredi tahsis ücreti kullanılan kredi miktarının binde 5’i oranındadır. Kampanya dahilinde kullanılan kredi geri ödemeleri müşteri özelinde farklılık göstermektedir. Müşteri esnek ödeme planları ile kredisini rahat rahat ödeyebilmektedir.

Hesaplı kredi kampanyası kapsamında 30 bin Türk Lirası kredi kullanmak isteyen müşteri, kredi geri ödemelerini 36 ay vadede tamamlayacak ise aylık yüzde 1,14 faiz oranından faydalanacaktır. Bu durumda aylık kredi taksitleri bin 60,88 Türk Lirası civarında olacaktır. Banka kullanılan kredi için BSMV hariç olmak üzere 150 Türk Lirası kredi tahsis ücreti talep edecektir. Kullanılan 30 bin Türk Lirası’nın yıllık maliyet oranı yüzde 16,83 olacaktır.

ICBC Bank hesaplı kredi uyarınca müşterinin hayat sigortası yaptırmasını da talep etmektedir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşteriye ait olup, müşterinin yaşına, cinsiyetine, kullanılan kredi tutarına, vade süresi ve faiz oranına göre farklılık göstermektedir. ICBC Bank Hesaplı Kredi’den faydalanmak isteyenlerin banka şubesi ile şahsen görüşmeleri gerekmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol