Advert Advert Advert

Anında (Online) İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Anında (Online) İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar
Anında (Online) İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Admin -

Acil nakde ihtiyacınız olduğu anda bankalar sizin için "Anında Kredi" hizmeti sunuyor. Bankalar; mobil ve internet şubelerinden başvuru yapılabilen, kredinizi banka şubelerine gitmenize gerek kalmadan kullanabildiğiniz ve 7 gün 24 saat başvuru yapabileceğiniz online finansman desteği sağlıyor. Anında online ihtiyaç kredisi veren bankalar ile ilgili detaylar haberimizde!

Acil nakit ihtiyacınız olduğu anda bankalar sizin için "Anında Kredi" hizmeti sunuyor. Bankalar; mobil ve internet şubelerinden başvuru yapılabilen, kredinizi banka şubelerine gitmenize gerek kalmadan kullanabildiğiniz ve 7 gün 24 saat başvuru yapabileceğiniz online finansman desteği sağlıyor. Anında online ihtiyaç kredisi veren bankalar ile ilgili detaylar haberimizde!

Cazip Faiz Oranları!

İş Bankası "Anında Kredi" kampanyası ile müşterilerine finansman desteği sağlıyor. Kredi dahilinde banka 15 bin Türk Lirası'na kadar kredi kullandırabilmektedir. Kredi vadesi 48 ay ile sınırlandırılmış olup 2 faiz oranı mevcuttur. Banka kullanıl kredi kapsamında hayat sigortası yaptırılmasını zorunlu tutmuş ise aylık yüzde 1,35; hayat sigortası zorunlu değil ise aylık yüzde 1,40 faiz oranı uygulamaktadır.

ING Bank "e- kredi" kampanyası ile anında online kredi hizmeti sunan bankalardan. ING Bank e- kredi kampanyası dahilinde aylık yüzde 1,49 faiz oranı uygulamaktadır. ING Bank'ta hesabı olmayan müşteriye banka, kredi evraklarını kurye ile göndermekte ve prosedürler yerine getirilmektedir.

Online kredi hizmeti veren bir diğer banka ise "Dijital Kredi" ile Garanti Bankası. Dijital Kredi dahilinde banka aylık yüzde 1,14'ten başlayan faiz oranları ile likidite imkanı sunmaktadır. Faiz oranı kullanılan kredi miktarı ve vade süresine göre farklılık arz etmektedir.

Kredi kapsamında azami vade 48 aydır. Dijital Krediye Garanti internet ve mobil şubelerinden başvuru yapılabilmektedir.

QNB Finansbank "Online Kredi" ile nakde ihtiyacınız olduğu her an yardımınıza koşuyor. Online Kredi ile banka şubesine gitmeye gerek kalmadan QNB Finansbank'ın internet ve mobil şubelerinden başvuru yaparak kredi temin edilebilmektedir. Kredi dahilinde uygulanan faiz oranları aylık yüzde 1,16'ten başlamaktadır. Kredi vadesi ve kullanılan kredi miktarı da göre farklılık arz eden faiz oranları; aylık yüzde 1,16, 1,17, 1,28, 1,36, 1,44, 1,48 şeklindedir.

Kredi kapsamında azami vade 48 aydır. Kredi uyarınca banka 1.000 ile 30 bin Türk Lirası arasında finansman sağlayabilmektedir.

acil kredi ihtiyaç kredisi online kredi ekonomi haber
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!