Ana SayfaKredilerAnında (Online) İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Anında (Online) İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar
A

-

Acil nakit ihtiyacınız olduğu anda bankalar sizin için “Anında Kredi” hizmeti sunuyor. Bankalar; mobil ve internet şubelerinden başvuru yapılabilen, kredinizi banka şubelerine gitmenize gerek kalmadan kullanabildiğiniz ve 7 gün 24 saat başvuru yapabileceğiniz online finansman desteği sağlıyor. Anında online ihtiyaç kredisi veren bankalar ile ilgili detaylar haberimizin devamında!

Anında (Online) İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

İş Bankası “Anında Kredi” kampanyası ile müşterilerine finansman desteği sağlıyor. Kredi dahilinde banka 30 bin Türk Lirası’na kadar kredi kullandırabilmektedir. Kredi vadesi 48 ay ile sınırlandırılmış olup 2 faiz oranı mevcuttur. Banka kullanılan kredi kapsamında hayat sigortası yaptırılmasını zorunlu tutmuş ise aylık yüzde 1,58; hayat sigortası zorunlu değil ise aylık yüzde 1,64 faiz oranı uygulamaktadır.

ING Bank “e- kredi” kampanyası ile anında online kredi hizmeti sunan bankalardan. ING Bank e- kredi kampanyası dahilinde aylık yüzde 1,39’dan başlayan faiz oranları uygulamaktadır. ING Bank’ta hesabı olmayan müşteriye banka, kredi evraklarını kurye ile göndermekte ve prosedürler yerine getirilmektedir.

Online kredi hizmeti veren bir diğer banka ise “Bahar Kredi” ile Garanti Bankası. Bahar Kredi dahilinde banka aylık yüzde 1,39’dan başlayan faiz oranları ile likidite imkanı sunmaktadır. Faiz oranı kullanılan kredi miktarı ve vade süresine göre farklılık arz etmektedir.

Kredi kapsamında azami vade 48 aydır. Bahara özel anında online Krediye Garanti internet ve mobil şubelerinden başvuru yapılabilmektedir.

QNB Finansbank “Online Kredi” ile nakde ihtiyacınız olduğu her an yardımınıza koşuyor. Online Kredi ile banka şubesine gitmeye gerek kalmadan QNB Finansbank’ın internet ve mobil şubelerinden başvuru yaparak kredi temin edilebilmektedir. Kredi dahilinde uygulanan faiz oranları aylık yüzde 1,31’den başlamaktadır. Kredi vadesi ve kullanılan kredi miktarı da göre farklılık arz eden faiz oranları; aylık yüzde 1,31, 1,34, 1,63, 1,66, 1,78, 1,81 şeklindedir.

Kredi kapsamında azami vade 48 aydır. Kredi uyarınca banka 1.000 ile 35 bin Türk Lirası arasında finansman sağlayabilmektedir.

Akbank Direkt Kredi kampanyası da online ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında bulunuyor. 30 bin TL’ye kadar kredi verilip, faiz oranları yüzde 1,58’ten başlıyor. Banka, sigorta yapılmasını zorunlu tutmuyor.

Vakıfbank Anında Kredi kampanyasıyla da müşterilerinin her zaman yanında oluyor. Faiz oranları yüzde 1,45’ten başlıyor. Banka müşterisi olmayanlara sadece 9 bin TL’ye kadar hızlı kredi veriliyor.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol