Ana SayfaKredilerFibabanka’dan "Yeni Yıl Kredisi"

Fibabanka’dan “Yeni Yıl Kredisi”

-

Fibabanka’dan yeni yıla özel ihtiyaç kredisi! Fibabanka “Yeni Yıl Kredisi” dahilinde avantajlı koşullar, uygun faiz oranları ve uzun vade süresi ile kredi imkanı sunuyor. Yeni yıl yaklaşırken artan ihtiyaçlarınızı Fibabanka’nın “Yeni Yıl Kredisi” ile karşılayabilirsiniz.

Bankanın yeni yıl kredisi kapsamında 48 aya varan vade seçenekleri mevcuttur. Kredi dahilinde uygulanan faiz oranları; vade ve sağlanılan finansman tutarına göre farklılık göstermektedir. Fibabanka yeni yıl kredisi uyarınca minimum 3 bin Türk Lirası finansman sağlamakta, maksimum ise 30 bin Türk Lirası kredi kullandırabilmektedir.

Vade ve Tutara Göre Değişen Faiz Oranları!

3 bin ile 4 bin 99 Türk Lirası arasındaki bir meblağda kullanılan kredilerde, kredi geri ödemesi 12 aya kadar olan vadelerde gerçekleşecek ise aylık yüzde 1,15 faiz oranı uygulanacaktır. Söz konusu meblağ için kredi geri ödemeleri 13 ile 18 ay arasında tamamlanacak ise müşteri aylık yüzde 1,19 faiz oranından yararlanacaktır. 19- 24 ay arası vadede uygulanacak olan faiz oranı aylık yüzde 1,21 iken; 25 ile 36 ay arası vadelerde aylık yüzde 1,29 faiz oranı uygulanmaktadır. 37 ile 48 ay vadede geri ödenecek kredilere ise aylık yüzde 1,39 faiz oranı uygulanacaktır.

Fibabanka yeni yıl kredisi koşullarından faydalanarak 5 bin ile 30 bin Türk Lirası arasında bir finansman ediniminde; vade süresi 0- 18 ay arasında ise aylık yüzde 1,19 faiz oranı; 19- 24 ay arası vadelerde aylık yüzde 1,21 faiz oranı; 25 ile 36 ay arasındaki vadelerde aylık yüzde 1,29; 37- 48 ay arası vadelerde ise aylık yüzde 1,39 faiz oranı uygulanmaktadır. Banka “Yeni Yıl Kredisi” kapsamında kullanılan kredi tutarının yüzde 0,5’i (binde 5) oranında kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Buna ek olarak Fibabanka bahse konu kredi uyarınca müşterinin hayat sigortası yaptırmasını talep edebilmektedir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşteriye ait olmakla birlikte müşteri özelinde farklılık göstermektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler