Citibank’tan Cazip Oranlı İhtiyaç Kredisi

Citibank’tan Cazip Oranlı İhtiyaç Kredisi

Citibank tüketici kredisi kampanyalarıyla müşterilerine finansman sağlamaya devam ediyor. Banka uygun faiz oranları, uzun vade süresi ve avantajlı koşullarla nakde ihtiyacı olan müşterilerine nakit desteği sunuyor.Citibank tüketici kredisi kampanyalarıyla müşterilerine finansman sağlamaya devam ediyor. Banka uygun faiz oranları, uzun vade süresi ve avantajlı koşullarla nakde ihtiyacı olan müşterilerine nakit desteği sunuyor.

Citibank ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde müşterilerine 48 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır. Banka kredi kampanyası uyarınca aylık yüzde 1,15 faiz oranı uygulamaktadır. Aylık yüzde 1,15'ten faydalanabilmek için Citibank müşteriden, 3 bin Türk Lirası ve üzeri gelir belgesi talep etmektedir.

Kredi Tahsis Ücreti Kredi Meblağının Binde 4’ü Oranında!

Banka söz konusu ihtiyaç kredisi dahilinde kullanılan kredi miktarının yüzde 4'ü oranında kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Yani bahse konu kampanya uyarınca 10 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri 400 Türk Lirası kredi tahsis ücreti ödeyecektir. İhtiyaç kredisi kampanyası kapsamında kullanılabilecek azami kredi 25 bin Türk Lirası'dır.

Kampanya dahilinde finansman sağlayabilecek müşterilerin daha önce Citibank'tan finansman sağlamamış ve kredi kartı almamış yani Citibank ile yeni tanışan müşteriler olması gerekmektedir. Bankanın bahse konu kampanyası dahilinde 10 bin Türk Lirası likidite sağlayan bir müşteri 48 ay vadede kredi ödemesini tamamlayacak ise aylık yüzde 1,15 faiz oranından yararlanacaktır. 48 ay vadede aylık takribi 286,28 Türk Lirası civarında taksitlerle kredi geri ödemesini tamamlayacaktır. Müşteri 10 bin Türk Lirası olarak kullandığı krediyi vade sonunda  13 bin 742 Türk Lirası civarında ödemiş olacaktır. Banka kredi dahilinde müşteriden 400 Türk Lirası dosya masrafı talep edecektir.

Citibank'ın bahse konu ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde likidite sağlayabilmek için SMS ile yahut internetten başvuru yapılabilmektedir. Başvuru ön onayı alındıktan sonra banka müşterinin istediği adrese gerekli belgeleri yollayarak gerekli prosedürler gerçekleştirilebilmektedir. Ardından müşterinin istediği hesabına 1 gün içerisinde kredi yatırılmaktadır. Böylece müşteri evinden dışarı çıkmadan kredisini kullanabilmektedir.citibank kredi citibank kredileri citibank ihtiyaç kredisi citibank faiz oranları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?