Ana SayfaKredilerQNB Finansbank’tan Notuna Göre İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank’tan Notuna Göre İhtiyaç Kredisi
Q

-

QNB Finansbank uygun faiz oranları ile her ihtiyacınıza finansman sağlamaya devam ediyor. Evlilik, ev eşyası, tatil, eğitim gibi ihtiyaçlarınıza yönelik hazırlanan “İhtiyaç Kredisi” ürününde banka aylık yüzde 1,17’den başlayan faiz oranları uyguluyor.

QNB Finansbank’ın bahse konu kredisi dahilinde faiz oranları müşterinin kredi notuna göre farklılık göstermektedir. Ayrıca banka kredi ödemelerinde 3 ay erteleme fırsatı sunmaktadır. Yani kredinizi şimdi kullanıp 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Kredi kapsamında uygulanan faiz oranları 3 ay erteleme seçeneğine göre de farklılık göstermektedir.

Nota Göre Değişen Faiz Oranları!

Banka ertelemesiz kredi geri ödemesinde kredi notuna göre aylık yüzde 1,17, 1,18, 1,31, 1,41, 1,51, 1,61 faiz oranları uygulamaktadır. Kredi kullanımından 3 ay sonra kredi taksitlerini ödemeye başlayacak müşterilere ise yine kredi notuna göre aylık yüzde 1,17, 1,18, 1,32, 1,42, 1,52, 1,62 faiz oranları uygulanmaktadır.

QNB Finansbank’ın ihtiyaç kredisi kapsamında azami vade 48 ay olarak sınırlandırılmıştır. 3 ay öteleme seçeneğinde de vade süresi 48 ayı aşamamaktadır. Yani 3 ay ertelemeden sonra kredi 45 ay vadede tamamlanabilmektedir. Banka kredi uyarınca sağlanan finansman tutarının yüzde 0,5’i (binde 5) kadarını kredi tahsis ücreti olarak talep edecektir. Ayrıca kredi dahilinde hayat sigortası yaptırılması zorunlu tutulmuştur. Hayat sigortası poliçe primi müşteriye ait olup, müşteri talebine göre QNB Finansbank tarafından sigorta yapılabilmekte yahut farklı bir sigorta şirketinde hayat sigortası yaptırılıp bankaya sunulabilmektedir. Farklı bir sigorta şirketinde yaptırılan hayat sigortası bankanın belirlediği şartlar çerçevesinde olmalıdır.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisine SMS ile yahut banka şubelerinden başvuru yapılabileceği gibi, banka müşterileri online olarak QNB Finansbank’ın internet ya da mobil şubelerinden istedikleri an başvuru yapabilmektelerdir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol