Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası Sınavsız Personel Alacak!

Yapı Kredi Bankası Sınavsız Personel Alacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Ülkemizin özel sektör bankacılığı aktörlerinden Yapı Kredi, bünyesinde istihdam etmek üzere iş arkadaşları arıyor. Bankacılık sektöründe kariyerini sürdürmek isteyen, banka iş ilanları takibi yapan adaylar, Yapı Kredi’nin “Konut ve İşyeri Kredileri Uzmanı” ilanına başvurabilirler.

Banka söz konusu pozisyon dahilinde yapılan görevleri, adaylara duyurmuştur. Konut ve işyeri kredileri uzmanı; konut ve işyeri kredilerinin pazarlanması esnasındaki planlama ve yürütme görevini icra etmektedir. Bahse konu kredi ürünlerinin içerik, sistem, süreç geliştirme gibi bölümlerle işbirliği sürecini yönetmek ve kredi ürünlerinin satışının akabinde raporlanarak, durumun analiz edilmesi de görev kapsamında idame ettirilmektedir. Konut ve işyeri kredileri uzmanı, bahse konu ürünlerin pazarlanması ile ilgili kampanyaları ilgili bölümlerle koordineli olarak yürütmekte ve bunun yanı sıra banka içinde ve dışında yürütülecek projelerde rol almaktadır.

Aranan Özellikler

Yapı Kredi bahsedilen görevleri yerine getirebilecek adaylarda kimi özellikler aramaktadır. Adaylar en az üniversite mezunu olmalıdır. MS Office programlarını kullanmayı bilen ve en az 1- 2 yıl tecrübe sahibi olan adaylar ilana başvuru yapabilmektelerdir. Adayların ileri derecede İngilizce bilmesi gerekmektedir. Banka sınavları ile başvuru yapılabilen pek çok bankanın aksine Yapı Kredi ilanında sınav şartı koymamıştır.

Adayın bankacılık sektöründe görev almış; planlama, organizasyon yahut proje yönetimi tecrübesine sahip olması tercih sebebi olabilmektedir. Yapı Kredi Bankası iş ilanı başvuruları ve diğer şartlar için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://m.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-konut-ve-isyeri-kredileri-uzmani-1704005

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.