Yapı Kredi Bankası Sınavsız Personel Alacak!

0

Ülkemizin özel sektör bankacılığı aktörlerinden Yapı Kredi, bünyesinde istihdam etmek üzere iş arkadaşları arıyor. Bankacılık sektöründe kariyerini sürdürmek isteyen, banka iş ilanları takibi yapan adaylar, Yapı Kredi’nin “Konut ve İşyeri Kredileri Uzmanı” ilanına başvurabilirler.

Banka söz konusu pozisyon dahilinde yapılan görevleri, adaylara duyurmuştur. Konut ve işyeri kredileri uzmanı; konut ve işyeri kredilerinin pazarlanması esnasındaki planlama ve yürütme görevini icra etmektedir. Bahse konu kredi ürünlerinin içerik, sistem, süreç geliştirme gibi bölümlerle işbirliği sürecini yönetmek ve kredi ürünlerinin satışının akabinde raporlanarak, durumun analiz edilmesi de görev kapsamında idame ettirilmektedir. Konut ve işyeri kredileri uzmanı, bahse konu ürünlerin pazarlanması ile ilgili kampanyaları ilgili bölümlerle koordineli olarak yürütmekte ve bunun yanı sıra banka içinde ve dışında yürütülecek projelerde rol almaktadır.

Aranan Özellikler

Yapı Kredi bahsedilen görevleri yerine getirebilecek adaylarda kimi özellikler aramaktadır. Adaylar en az üniversite mezunu olmalıdır. MS Office programlarını kullanmayı bilen ve en az 1- 2 yıl tecrübe sahibi olan adaylar ilana başvuru yapabilmektelerdir. Adayların ileri derecede İngilizce bilmesi gerekmektedir. Banka sınavları ile başvuru yapılabilen pek çok bankanın aksine Yapı Kredi ilanında sınav şartı koymamıştır.

Adayın bankacılık sektöründe görev almış; planlama, organizasyon yahut proje yönetimi tecrübesine sahip olması tercih sebebi olabilmektedir. Yapı Kredi Bankası iş ilanı başvuruları ve diğer şartlar için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://m.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-konut-ve-isyeri-kredileri-uzmani-1704005

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın