Ana SayfaBanka İş İlanlarıING Bank Personel Alım İlanı

ING Bank Personel Alım İlanı

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

ING Bank “Yazılım Uzmanı” aramaktadır. Banka iş ilanları dahilinde açık olan pozisyonları için ilan duyuran ING Bank, istihdam edeceği personelde olması gereken nitelikleri belirtmiştir.

ING Bank iş ilanına başvuru yapacak olan adayların bilgisayar mühendisliği, endüstri mühendisliği gibi mühendislik bölümlerinde eğitimini almış olması gerekmektedir. Kampanya yönetim uygulamaları konusunda deneyim sahibi olan adaylar tercih sebebi olabilmektedir.

Erkek Adayların Askerlik Hizmetini Tamamlamış Olması Gerekmekte!

Adayların J2EE teknolojileri alanına hakim, Oracle PL/ SQL uygulamaları konusunda deneyim sahibi olmaları gerekmektedir. Banka tarafından adayların ileri derecede İngilizce bilgisine sahip olması talep edilmektedir. Yazılım uzmanı ilanına başvuru yapacak olan adayların, takım çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilmesi gerekmektedir.

Banka iş ilanına başvuru yapacak olan adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış olma şartı aranmaktadır. Bunlara ek olarak adayların 4 ila 10 yıl arası tecrübe sahibi olmaları banka tarafından talep edilmektedir. Banka sınavları dahilinde sınav yapmadan kendi prensiplerine göre personelini belirleyen banka bahse konu pozisyon uyarınca yapılacak görevi bildirmiştir. Yazılım uzmanı; CRM uygulamaları kapsamında yazılım geliştirme çalışmalarında görev alacak ayrıca yürütülen faaliyetlerde mimari tasarım, analiz ve yazılım çalışmalarında aktif rol oynayacaktır.

Yazılım uzmanı bulunduğu ekip içerisinde mimari lider görevini üstlenerek, ekibe destek verecektir. ING Bank iş ilanı başvuruları ve diğer şartlar için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-yazilim-uzmani-1704731

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.