Ana SayfaBanka İş İlanlarıING Bank Personel Alım İlanı

ING Bank Personel Alım İlanı

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  ING Bank “Yazılım Uzmanı” aramaktadır. Banka iş ilanları dahilinde açık olan pozisyonları için ilan duyuran ING Bank, istihdam edeceği personelde olması gereken nitelikleri belirtmiştir.

  ING Bank iş ilanına başvuru yapacak olan adayların bilgisayar mühendisliği, endüstri mühendisliği gibi mühendislik bölümlerinde eğitimini almış olması gerekmektedir. Kampanya yönetim uygulamaları konusunda deneyim sahibi olan adaylar tercih sebebi olabilmektedir.

  Erkek Adayların Askerlik Hizmetini Tamamlamış Olması Gerekmekte!

  Adayların J2EE teknolojileri alanına hakim, Oracle PL/ SQL uygulamaları konusunda deneyim sahibi olmaları gerekmektedir. Banka tarafından adayların ileri derecede İngilizce bilgisine sahip olması talep edilmektedir. Yazılım uzmanı ilanına başvuru yapacak olan adayların, takım çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilmesi gerekmektedir.

  Banka iş ilanına başvuru yapacak olan adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış olma şartı aranmaktadır. Bunlara ek olarak adayların 4 ila 10 yıl arası tecrübe sahibi olmaları banka tarafından talep edilmektedir. Banka sınavları dahilinde sınav yapmadan kendi prensiplerine göre personelini belirleyen banka bahse konu pozisyon uyarınca yapılacak görevi bildirmiştir. Yazılım uzmanı; CRM uygulamaları kapsamında yazılım geliştirme çalışmalarında görev alacak ayrıca yürütülen faaliyetlerde mimari tasarım, analiz ve yazılım çalışmalarında aktif rol oynayacaktır.

  Yazılım uzmanı bulunduğu ekip içerisinde mimari lider görevini üstlenerek, ekibe destek verecektir. ING Bank iş ilanı başvuruları ve diğer şartlar için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

  http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-yazilim-uzmani-1704731

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  64TakipçilerTakip Et
  2,238TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımı!

  Banka, İstanbul'daki şubeleri için banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Garanti BBVA Müşteri...

  QNB Finansbank 45 İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alacak!

  İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...

  Asgari Ücret Zammında 4 Farklı Senaryo!

  Asgari ücret zammıyla alakalı olarak bütün gözler 5 Haziran’a TÜİK tarafından açıklanacak olan enflasyon...

  TEB Lise Mezunu Makam Şoförü Alımı Yapacak!

  Türk Ekonomi Bankası TEB lise mezunu çok sayıda personel alımları yapıyor. Hem TEB hem de diğer banka personel alımları, banka iş ilanları, banka sınavları ve banka iş başvurularına sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Kuveyt Türk Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

  Kuveyt Türk Katılım Bankası, İstanbul'un Anadolu yakasında Çağrı Merkezi Müdürlüğünde görevlendirmek için banka personel alımları yapacak.

  TÜRK-İŞ Açıkladı: Açlık Sınırı 10 bin 362 TL Oldu!

  TÜRK-İŞ tarafından açıklanan verilere göre 4 kişilik bir çekirdek ailenin aylık gıda masraflarını içeren...