Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası Personel Alım İlanı

Yapı Kredi Bankası Personel Alım İlanı

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası “BT Risk Kontrol ve Kalite Güvencesi Uzmanı” ilanını duyurdu. Kendi kriterlerine göre adayları değerlendirip personel alımı yapan Yapı Kredi, bahse konu pozisyon için banka sınavları kapsamında sınav açmamıştır.

Bankanın Bilişim Teknolojileri Departmanı’nda görev alacak olan BT Risk Kontrol ve Kalite Güvencesi Uzmanı’nın üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

İletişim Kabiliyeti Güçlü Adaylar!

Banka COBIT ve BT süreçlerine hakim olan adayları talep etmektedir. Bahse konu pozisyonda istihdam edilecek adayda süreç kalitesi ve ölçümü konularında deneyim kazanmış olması istenmekte ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’ne hakim olması beklenmektedir. Adayın ileri derecede İngilizce bilgisine sahip olması gerekmektedir.

Banka personel ilanına başvuru yapan adayların iletişim ve ikna kabiliyeti güçlü, takım çalışmasına yatkın ve analitik düşünme yeteneğine sahip olması gerekmektedir. Erkek adaylarda aranan şartlardan biri de askerliğini yapmış yahut en az 2 yıl tecilli olmasıdır. Banka iş ilanları kapsamında ilan duyurarak takım arkadaşları arayan Yapı Kredi, bahse konu görevi açıklamıştır. BT Risk Kontrol ve Kalite Güvencesi Uzmanı, BT süreçlerinin güncel olmasını sağlamak ve standartlara göre kontrolünü yapmakla mükelleftir.

Kalite göstergelerini süreç sahipleri ile belirleyerek, belirli periyodlarla eğilim analizlerini gerçekleştirmek de belirtilen pozisyonda yapılacak olan görevlerdendir. Kalite göstergeleri ve iyileştirme çalışmalarının analizini yapıp ve raporlamak da uzmanın görevlerindendir. Yapı Kredi Bankası iş ilanı başvuruları ve diğer şartlar için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-bt-risk-kontrol-ve-kalite-guvencesi-uzmani-1704438

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.