Ana Sayfa Krediler Şekerbank SMS Kredi: Bir Mesaja Kredi Olanağı!

Şekerbank SMS Kredi: Bir Mesaja Kredi Olanağı!

-

Şekerbank 1 SMS ile kredi imkanı sunuyor. Biriken borçlarınız, alınacak eksikleriniz, artan harcamalarınız için Şekerbank’ın “SMS Kredi” ürününden yararlanabilirsiniz. SMS Kredi kapsamında avantajlı koşullarla finansman sağlayabilir, kredi geri ödemelerini de rahat rahat yapabilirsiniz.

Şekerbank SMS Kredi kapsamında finansman sağlamak için “Kredi” yazıp boşluk bırakıp “TC Kimlik No” yazarak 1953’e SMS yollayabilirsiniz. Başvuru sonucunuz size yine SMS ile hemen bildirilecektir. Şekerbank bahse konu kredi dahilinde 50 bin Türk Lirası’na kadar finansman sağlayabilmektedir.

SMS Kredi Kapsamında Azami Vade 48 Ay Olarak Tayin Edilmiştir!

Kullanılabilen maksimum kredi miktarı 50 bin Türk Lirası olan kredi ürününde azami vade 48 ay olarak belirlenmiştir. Bankanın SMS Kredi hizmeti dahilinde uygulanan faiz oranı vade süresine ve kullanılan kredi tutarına göre değişmemektedir. Uygulanan faiz oranı aylık yüzde 1,49’dur. Şekerbank bahse konu kredi uyarınca kredi tahsis ücreti tahsil etmektedir. Kredi tahsis ücreti sağlanan finansman miktarının maksimum yüzde 0,5’i kadardır.

Şekerbank SMS Kredi dahilinde müşterinin hayat sigortası yaptırmasını talep etmektedir. Hayat sigortası poliçe prim ücreti müşterinin yaşına, cinsiyetine; kullanılan kredinin vadesine ve faiz oranına göre farklılık göstermektedir. Kredi koşullarından faydalanarak 48 ay vadede ödeme sözü ile 10 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri aylık yüzde 1,49 faiz oranından yararlanacaktır.

Aylık 312,11 Türk Lirası kadar taksitlerle kredi geri ödemelerini yapacak olan müşteri vade sonunda toplam 14 bin 981,65 Türk Lirası ödemiş olacaktır. Söz konusu kredinin aylık toplam maliyet oranı yüzde 2,0056 olurken, yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 24,0675 olacaktır. Şekerbank 10 bin Türk Lirası kredi kullanımı için 50 Türk Lirası kredi tahsis ücreti tahsil edecektir. Şekerbank kampanya koşullarını değiştirme yahut kampanyayı kaldırma yetkisine haizdir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,121BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
31TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler