Anasayfa Krediler Halk Bankası’ndan Yüzde 1,10’dan Başlayan Faiz Oranlarıyla Mini Kredi

Halk Bankası’ndan Yüzde 1,10’dan Başlayan Faiz Oranlarıyla Mini Kredi

Düşük miktarlı nakit ihtiyaçlarınız için düşük faiz oranlı ve kısa vadeli kredi Halk Bankası’nda! Halk Bankası Kredi Mini kampanyası dahilinde müşterilerine avantajlı koşullarla finansman imkanı sunmaktadır. Acil nakit ihtiyacınız için, kredi kullanayım ve kısa vadede borcumu kapatayım diye düşünüyorsanız size uygun Mini Kredi kampanyası ile Halkbank’tan finansman sağlayabilirsiniz.

Kredi Mini kampanyası dahilinde azami sağlanabilecek likidite tutarı 5 bin Türk Lirası’dır. 5 bin Türk Lirası’na kadar kullanılabilecek kredi azami 10 aya kadar olan vadeler ile kredilendirilebilmektedir. Halkbank bahse konu kredi kampanyası uyarınca müşteriden dosya masrafı talep etmektedir. Dosya masrafı kullanılan kredi tutarının binde 5’i oranındadır. Ayrıca Halk Bankası kampanya dahilinde müşteriden hayat sigortası yaptırmasını talep etmektedir. Hayat sigortası poliçe bedeli müşteriye ait olup, müşteri özelinde farklılık göstermektedir.

5 Bin Türk Lirası Kredi Kullanımı İçin Örnek Hesaplama!

Kredi Mini dahilinde 5 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri aylık yüzde 1,10 faiz oranından faydalanacaktır. Müşteri 5 bin Türk Lirası finansmanı 10 ay vade ile kullanmak istediği takdirde aylık takribi 537,01 Türk Lirası taksitlerle kredi geri ödemesini yapacaktır. Vade sonunda ödenmiş olan toplam miktar 5 bin 370,13 Türk Lirası olacaktır. Kullanılan kredi tutarının yıllık maliyet oranı yüzde 18,4224 olacaktır. Müşteri Banka Sigorta Muameleleri Vergisi (BSMV) dahil olmak üzere 26,25 Türk Lirası kredi tahsis ücreti tahsil edecektir.

Hayat sigortası poliçe bedeli ise 10 ay vade ile 5 bin Türk Lirası’nı kullanan müşterinin 35 yaşında ve erkek bir müşteri olduğu varsayılırsa, bir yıllı prim ücreti 25 Türk Lirası kadardır. Halkbank’ın Mini Kredi kampanyasından yararlanabilmek için banka şubelerine uğrayabilirsiniz. Halk Bankası Mini Kredi koşullarını değiştirme hakkına sahip olduğunu deklare etmiştir.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

nineteen − twelve =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,767BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,054TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,568TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler