Vakıf Katılım Bankası Gişe Görevlisi Alacak: İşte O İller!

0

Vakıf Katılım Bankası şubelerinde istihdam etmek üzere gişe görevlileri ve yetkili yardımcıları arıyor. Banka iş ilanları kapsamında ilan duyuran banka, aradığı personellerde bulunması gereken nitelikleri belirtmiştir.

Adayların üniversitelerin örgün öğretim veren ilgili bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Yüksek Lisans öğrencisi veya mezunu; doktora öğrencisi veya mezunu olan adaylar da banka iş ilanına başvuru yapabilmektedirler.

Katılım Bankacılığı Sektöründe Çalışmaya İstekli Adaylar Aranıyor!

Katılım bankacılığı sektöründe çalışmış olan ve bu sektörde çalışmaya istekli adaylar aranmaktadır. Temel bankacılık ve sahte para eğitimi almış olmak adaylarda aranan özelliklerdendir. İlana başvuru yapacak olan adayın şube gişe işlemleri alanında asgari 6 ay tecrübe kazanmış olması gerekmektedir.

Vakıf Katılım Bankası tarafından duyurulan banka iş ilanı kapsamında adayların katılım bankacılığı alanında çalışmaya istekli olmaları istenmektedir.

Banka sınavları dahilinde sınav duyurmayan ve kendi kriterlerine göre personel alımı gerçekleştiren Vakıf Katılım Bankası; İstanbul için gişe görevlisi/ yetkili yardımcısı alacaktır. İstihdam edilecek olan erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecil ettirmiş olması gerekmektedir. Vakıf Katılım Bankası iş ilanı başvuruları ve diğer şartlar için bankanın resmi internet sitesini kullanabilirsiniz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın