Vakıf Katılım Bankası Gişe Görevlisi Alacak: İşte O İller!

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıf Katılım Bankası şubelerinde istihdam etmek üzere gişe görevlileri ve yetkili yardımcıları arıyor. Banka iş ilanları kapsamında ilan duyuran banka, aradığı personellerde bulunması gereken nitelikleri belirtmiştir.

Adayların üniversitelerin örgün öğretim veren ilgili bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Yüksek Lisans öğrencisi veya mezunu; doktora öğrencisi veya mezunu olan adaylar da banka iş ilanına başvuru yapabilmektedirler.

Katılım Bankacılığı Sektöründe Çalışmaya İstekli Adaylar Aranıyor!

Katılım bankacılığı sektöründe çalışmış olan ve bu sektörde çalışmaya istekli adaylar aranmaktadır. Temel bankacılık ve sahte para eğitimi almış olmak adaylarda aranan özelliklerdendir. İlana başvuru yapacak olan adayın şube gişe işlemleri alanında asgari 6 ay tecrübe kazanmış olması gerekmektedir.

Vakıf Katılım Bankası tarafından duyurulan banka iş ilanı kapsamında adayların katılım bankacılığı alanında çalışmaya istekli olmaları istenmektedir.

Banka sınavları dahilinde sınav duyurmayan ve kendi kriterlerine göre personel alımı gerçekleştiren Vakıf Katılım Bankası; İstanbul için gişe görevlisi/ yetkili yardımcısı alacaktır. İstihdam edilecek olan erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecil ettirmiş olması gerekmektedir. Vakıf Katılım Bankası iş ilanı başvuruları ve diğer şartlar için bankanın resmi internet sitesini kullanabilirsiniz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...