Advert Advert Advert

İş Dünyası Birlik Mesajı Verdi

İş Dünyası Birlik Mesajı Verdi
İş Dünyası Birlik Mesajı Verdi -

Dün gece İstanbul’da yaşanan terör saldırından sonra MÜSİAD, TÜRMOB gibi iş dünyasında oldukça önemli yere sahip iş adamlarının bulunduğu dernek ve odalardan kınama mesajı yayınlandı.

İstanbul’da yaşanan hain terör saldırısı sonrasında iş dünyasından pek çok kişi birlik mesajı verdi. Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükelçi saldırı ile alakalı bir açıklama yayınladı.

2016 yılının bitip 2017 yılının ilk saatlerinde İstanbul’da yaşanan hain terör saldırısında 1 polis şehit olurken, 39 kişi hayatını kaybetti. Yaşanan saldırı sonrasında Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükelçi yayınladığı açıklamada, ‘’ Yeni yıla girdiğimiz ilk saatlerde İstanbul’da meydana gelen vahşi terör saldırısını lanetliyoruz. Bu elim hadisede hayatını kaybeden vatandaşlarımıza ve şehit polisimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Türkiye terör belasına karşı mücadelesini yalnız da olsa sonuna kadar sürdürecektir’’ dedi.

MÜSİAD

MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak 2017’nin ilk saatlerinde yaşanan terör saldırısı hakkında kınama mesajı yayınladı. Olpak, ‘’ 2016’da yaşanan zorluklara milletçe dirayet gösterdik ancak 2017’den huzur isterken hainler harekete geçti. Terörün dini, dili, ırkı yok, hain saldırıda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara şifa diliyoruz’’ açıklamasında bulundu.

TÜRMOB

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) Genel Başkanı Cemal Yükselen de İstanbul’daki saldırı hakkında bir açıklama yayınladı. Yükselen açıklamasında, ‘’ Terörün birlikteliğimizi ve geleceğe olan inancımızı sarsamasın izin vermeyeceğiz. Bu hain saldırıda hayatını kaybedenlere Allahtan Rahmet yaralılara şifa diliyorum’’ dedi.

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı MÜSİAD TÜRMOB
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!