Advert Advert Advert

İng Bank Mevduat Hesaplarına 1 Yıl Boyunca Yüzde 11,5 Faiz Veriyor

İng Bank Mevduat Hesaplarına 1 Yıl Boyunca Yüzde 11,5 Faiz Veriyor
İng Bank Mevduat Hesaplarına 1 Yıl Boyunca Yüzde 11,5 Faiz Veriyor -

İng Bank Turuncu Hesap açan tüketiciler tam 1 yıl boyunca yüksek mevduat faizi oranıyla birikimlerini değerlendirebiliyor.

İng Bank Turuncu Hesap Kampanyası

Mevduat faizi veren bankalardan biri olan İng Bank Turuncu Hesap kampanyası sayesinde birikimlerini değerlendirmek isteyen tüketicilere tam 1 yıl boyunca yüksek oranla mevduat faizi veriyor. İng Bank’ın bu kampanyasından faydalanmak isteyen tüketicilerin daha önce Turuncu Hesap kampanyasından faydalanmamış olmamaları gerekiyor.

İng Bank’tan Turuncu Hesap açmak isteyen tüketicilerin bankaya gitmeleri gerekmiyor. İnternet üzerinden başvuru yapan tüketicilere kartları kısa süre içinde getiriliyor.

Turuncu hesabın yüksek mevduat faizi dışında da birçok özelliği bulunuyor. Havale ve EFT gibi işlemlerde masraf kesintisi yapmayan Turuncu Hesap aynı zamanda tüketicilerden hesap işletim ücreti de almıyor.

Bankanın bu kampanyasından faydalanarak vadeli hesap açtırmak isteyen tüketiciler bu hesabı dolar, TL, Euro cinsinden açabilirler.

1 yıl boyunca yüksek mevduat faizi özelliği bulunan bu hesabı 1 yıl sonra kapatmamanız durumunda bankanın o günkü normal mevduat faizi oranından faydalanabilirsiniz.

İng Bank Turuncu Hesap sahibi tüketiciler işlemlerini yapmak için vade beklemiyorlar. Bu sayede banka hesabından her an para çekilip hesaba her zaman para yatırılabiliyor.

Bu hesabı açtıran tüketiciler hesap üzerinden otomatik ödeme talimatı verebilirler. Turuncu Hesap sahibi tüketiciler alt limit kaygısı yaşamadan vadeli hesap açabiliyorlar.

İng Bank’ın güncel kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler en fazla 500 bin lira, 250 bin dolar ya da 250 bin Euro değerinde vadeli hesap açabilirler. Bu limitlerin daha üstüne çıkan kişiler için standart mevduat faiz oranı geçerli oluyor. 

mevduat faizi faiz veren bankalar yüksek faiz veren bankalar ing
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akbank, Dijital İletişim Yöneticisi Alımı Yapacak!
Akbank, Dijital İletişim Yöneticisi Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası, Risk İzleme Uzmanı Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası, Risk İzleme Uzmanı Alımı Yapacak!