Türkiye İş Bankası 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi

0

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Kredi ihtiyacı olan tüketicilerin kredi çekmek üzere başvuruda bulunabilecekleri Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisini yüzde 1,14 kredi faiz oranıyla veriyor. Ortalama bir kredi faiz oranıyla tüketicilere ihtiyaç kredisi fırsatı sunan Türkiye İş Bankası bu kredi kampanyası için uzun vade seçeneklerini de tüketicilere sunuyor.

Türkiye İş Bankası standart ihtiyaç kredisi paketinden faydalanarak 25 bin TL ihtiyaç kredisi alan bir tüketici için yüzde 1,14 kredi faiz oranı geçerlidir. Bu kredi paketinden faydalanan tüketici 3 ay ile 48 ay arasında belirlenen bir vade seçeneğinden yararlanabilir.

Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanarak kredi çekmek isteyen kişilerin bunun için belirlenen masrafları ödemeleri gerekiyor. 48 ay vadeli 25 bin liralık ihtiyaç kredisinin 2 kalemde toplam 286 lira 25 kuruş masrafı bulunuyor. Bunlar 131,25 TL ile kredi tahsis ücreti, 155 lira hayat sigortası bedelidir.

Türkiye İş Bankası’nın mevcut standart ihtiyaç kredisi kampanyası için belirlediği yıllık maliyet oranı yüzde 18’dir.

25 bin liralık kredi paketini 48 ay vade ile alan bir tüketici bu kredi için bankaya her ay 713,84 TL ödeme yapmalıdır. Bu şekilde 48 ay boyunca Türkiye İş Bankası’na ödeme yapıldığında toplamda 34 bin 264 TL 32 kuruş ödeme yapılmış olunur. Yani kredi için fazladan ödenecek olan tutar 9 bin 264 lira 32 kuruştur.

Bu ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen tüketiciler kimlik ve gelir belgelerini yanlarına alarak en yakın Türkiye İş Bankası şubesinden başvuru yapabilirler. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın