TÜSİAD Yeni Başkanını Seçti

TÜSİAD Yeni Başkanını Seçti

TÜSİAD Genel Kurul Toplantısında yeni başkanını seçti. Tek aday olarak yer alan Erol Bilecik TÜSİAD’ın yeni başkanı oldu.Türkiye Sanayici ve İş Adamları Derneği bugün düzenlenen 47. Genel Kurul Toplantısı ile yeni başkanını belirledi. Seçime tek aday olarak giren Erol Bilecik yaptığı konuşmasında, ülkemizin daha aydınlık, daha refah dolu bir geleceğe dönük olarak devam edeceğinden emin olduğunu belirterek içinde bulunduğumuz zor şartların aşılabileceğine inancının tam olduğunu belirtti.

Zor bir süreç

Seçimlerin sürdüğü sırada gazetecilerin sorularını cevaplayan Başkan Bilecik, bir gazetecinin günümüz Türkiye’sinde TÜSİAD başkanlığının ateşten gömlek giymek kadar tehlikeli olduğunun konuşulduğunu belirtmesi üzerine, “Türkiye dalgalı bir dönemden geçmektedir. Fakat ben inanıyorum ki bu günleri aşmak için bir çok sebebimiz bulunmakta. Ayrıca hiçbir görev kolay değildir. Bu vazife de bizi omuzlarımıza büyük bir yük yüklüyor. Bu yükleri önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağız zaten.” Dedi.

Şimdilik konuşmak için erken

Başka bir gazetecinin 2017 yılı için değerlendirmelerini sorması üzerine ise henüz bunları konuşmak için erken olduğunu belirterek, “önümüzde konuşacak çok zaman var, ilerleyen günlerde bu değerlendirmeleri de yapacağız. Ancak şimdilik biraz daha beklemek daha iyi olacaktır.” şeklinde konuştu.

Erol Bilecik kimdir?

Türkiye’nin ilk Bilgisayar Mühendisleri arasında yer alan Erol Bilecik, 1962 yılında Antakya’da doğdu. 1987 yılında da İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünün ilk mezunları arasında yer aldı. Bilecik hali hazırda TÜSİAD Yönetim Kurulu ve Fenerbahçe Derneği üyesidir. Bilecik’in bilişim sektöründe birçok yatırımı bulunmaktadır.TÜSİAD Erol Bilecik Türkiye Sanayici ve İş Adamları Derneği
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?