Advert Advert Advert

TEB 20 Bin TL Taşıt Kredisi

TEB 20 Bin TL Taşıt Kredisi
TEB 20 Bin TL Taşıt Kredisi -

Yeni bir araç almak için taşıt kredisi kullanmak isteyen tüketiciler TEB şubelerine uğrayarak kredi başvurusu yapabilirler.

TEB Araba Kredisi

TEB taşıt kredisi kampanyası sayesinde 0 ya da ikinci el araçlar için kredi alınabiliyor. Bu krediden faydalanmak isteyen tüketiciler TEB taşıt kredisi için gerekli başvuruyu TEB şubelerinden yapabilirler. Başvuru esnasında kişinin kimlik belgesi ve araca ait belgelerin de bulunması gerekiyor.

TEB Taşıt Kredisi için belirlenen kredi faiz oranı arabanın markası, durumu ve yaşına göre değişiklik gösterebilir. Kredi kullanırken önce arabanın model ve markasını banka çalışanına bildirmeniz gerekiyor. Taşıt kredisi için belirlenen ortalama kredi faiz oranı yüzde 1,35 civarındadır.

Bankanın geçerliliğini koruyan taşıt kredisi kampanyası için belirlenen yıllık maliyet oranı yüzde 21,26’dır. Bu kredi kampanyasından faydalanarak kredi çeken kişilerin borçlarını eşit taksitler halinde bankaya geri ödemeleri gerekir.

Kredi için 1 ay ile 48 ay arasında bir vade seçeneği seçilmelidir. Borç erteleme ve 3 ayda bir ödeme özelliği bulunmayan bu krediyi alan tüketicilerin her ay taksitleri düzenli olarak ödemeleri gerekiyor.

48 ay vade seçeneğinden faydalanarak 20 bin lira değerinde kredi alan bir kişi için yüzde 1,35’lik kredi faiz oranı geçerli olacaktır. Bu kredi için bankaya ödenmesi gereken masrafların toplamı yaklaşık olarak 257 liradır. Bu masraf toplamı peşin olarak ödenebilir, masraflar verilen krediden de düşülebilir.

48 ay taksit seçeneğini seçen kişilerin TEB’e her ay 602 lira taksit ödemeleri gerekiyor. Bu şekilde 48 ay boyunca ödeme yapan kişiler almış oldukları 20 bin liralık krediyi 28 bin 927 lira olarak bankaya geri öderler. 

teb taşıt kredisi taşıt kredileri teb kredi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!