Advert Advert Advert

Etsiz Çiğköfte Kazandırıyor

Etsiz Çiğköfte Kazandırıyor

Ülke çapında 60 bin kişiye istihdam olanağı sağlayan çiğköfte sektörü, kendi işinin patronu olmak isteyen kişilerin ilk tercih ettiği işlerden biri oluyor.

Kısa sürede kazanç elde etmek isteyen ve kendi işinin patronu olmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri son günlerde oldukça popüler olan etsiz çiğ köfte sektörüne atılmak oluyor.  Bir markanın gücünü arkasına alarak sistemde kısa sürede başarı elde etmeyi sağlayan bu sektör pek çok girişimci için kazançlı bir iş kolu olarak görülüyor.

Ufak Yatırım ile Kısa Sürede Kar İmkânı

İstanbul Etsiz Çiğköfteciler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Güzelaydın yaptığı açıklamada, ‘’ Etsiz çiğköfte sektörü her geçen gün büyümeye devam ediyor. Kısa sürede yüksek cirolar ile kazanç sağladığı için girişimciler bu sektöre atılmayı tercih edebiliyorlar. Bayilik sistemi olarak ilerliyor olması işi kısa sürede kavrayıp kendi işlerinin patronu olmalarını sağlıyor. Şuanda sektörde faaliyet gösteren etsiz çiğköfte markası 50’nin üzerinde, toplam şube sayısı ise 30 binin üzerinde görünüyor. Şubelerin aylık cirolarına baktığımız zaman ortalama olarak 20 bini buluyor. Ülkemizde sadece çiğköfte zincirlerinin yıllık cirosu 7 milyar Türk Lirası’nı geçiyor. Buna diğer satış kolları da eklendiğinde 10 milyar TL’yi buluyor’’ dedi.

Günde 3000 Lira Ciro Mümkün

Sektör hakkında önemli değerlendirmelerde bulunan aynı zamanda Kahta Çiğköfte’nin de Yönetim Kurulu Başkanı olan Güzelaydın, ‘’ Kahta Çiğköfte olarak şuanda 25 ilde 310 şube ile hizmet veriyoruz. Her geçen gün büyüyerek ve gelişerek sektörde varlığımızı hissettirmeye devam ediyoruz. 2017 için hedeflerimizi belirledik. Franchise vererek  şube sayımızı 360’ a çıkarmayı planlıyoruz. Bu sektöre giriş yapmak isteyenler için 15 bin liralık yatırım ve 5 metrekarelik bir dükkân yeterli. Düşük maliyetler ile kısa sürede kendi işinin patronu olmanın en kolay yolarlından biri etsiz çiğköfte sektörü, biz firma olarak başlangıçta 150 kilo çiğköfteyi ücretsiz olarak şubelerimize veriyoruz. Personelimiz açılan şubelerde gerekli eğitimi veriyor. Sektör şuanda 60 bin kişiye istihdam sağlıyor. Çiğköftenin yanında servis edilen diğer gıda ürünleri de binlerce kişiye ekmek kapısı oluyor. Günde 3000 lira ciro yapan bayilerimiz var’’ dedi.

girişimci Etsiz çiğköfte Bayilik sistemi Franchise istihdam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HSBC'den 120 Ay Vadeli 80.000 TL Konut Kredisi! Uygun Faiz Oranı, Anında Başvuru İmkanı!
HSBC'den 120 Ay Vadeli 80.000 TL Konut Kredisi! Uygun Faiz Oranı, Anında Başvuru İmkanı!
Denizbank'tan 100.000 TL İndirimli Konut Kredisi!
Denizbank'tan 100.000 TL İndirimli Konut Kredisi!