Garanti Bankası’ndan Bireysel İhtiyaçlara Kredi

0

Garanti Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi

Türkiye’de özel bankacılık hizmeti veren Garanti Bankası uygun vadeli faizli ihtiyaç kredisi veriyor. Ayrıca Garanti Bankası ihtiyaç kredisine kolay ulaşım imkanı da tanıyor. Garanti Bankası bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası ile tatil için gerekli nakit ihtiyacını, düğün için gerekli nakit ihtiyacı, eğitim için gerekli nakit ihtiyacını, ev eşyası alımı için gerekli nakit ihtiyacını ve çeşitli nakit ihtiyaçlarını karşılıyor.

Garanti Bankası bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası ile çeşitli ihtiyaçlar için finansman ihtiyacı duyan kişilere 48 ay vade seçeneği ile ihtiyaç kredisi veriyor. Garanti Bankası bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilerine ve müşterisi olmak isteyenlere 48 ay vade seçeneğinin yanında %1,49 faiz oranından yararlanabilme fırsatı da sunuyor.

Garanti Bankası’ndan 48 ay vade ile %1,49 faiz oranından 10.000 TL bireysel ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 312,12 TL olurken toplam ödenecek tutar 14.981,45 TL oluyor. Kredinin yıllık toplam maliyeti %24,0678 olurken kredinin toplam masrafları 177,50 TL oluyor. Kredi kapsamında hesaba dahil edilen hayat sigortası ortalama bir fiyat üzerinden hesaplaşmıştır. Hayat sigortası primleri kişinin yaşı, kredinin taksit tutarına göre değişiklik gösterdiği için yukarıda ki söz konusu hesaplar değişebilir.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ağustos)

Garanti Bankası bireysel ihtiyaç kredisi başvurusunu Garanti müşterileri Garanti şubeleri, Garanti mobil bankacılık aracılığıyla, Garanti internet bankacılığı ile ve Facebook, SMS, paramatik, alo Garanti yoluyla yapabiliyor. Garanti müşterisi olmak isteyenler Garanti şubelerine giderek kredi başvurusunda bulunabiliyor.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın