Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası Personel Alımı İlanı

Yapı Kredi Bankası Personel Alımı İlanı

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye’nin en güçlü bankaları arasında yer alan Yapı Kredi Bankası ve bankacılık pazarındaki payını en üst seviyeye yükseltmeyi hedeflemektedir. Türkiye’nin neredeyse her il ve ilçesinde şubesi bulunan Yapı Kredi’nin, şubesi olmayan yerlere de ATM açarak piyasadaki yerini sürekli olarak korumaya devam ediyor.

“Hayat bir yolculuksa, yeriniz önde olmalı” ve “Hizmette sınır yoktur.” sloganları ile  müşterilerinin istek ve talep doğrultusunda işbirliği ile hızlı çözümler üretip ve yardımcı olan Yapı Kredi, personel alımı yapacağını duyurdu. Kredi Risk Kontrol Birimi Uzmanı, Ticari Kredi Risk Analitiği Uzmanı, Sistem Mühendisi, Uzman Yazılım Geliştirmeci, Dijital Bankacılık İş Analisti, Veri Yönetişimi Lideri, Bireysel Kredi Tahsis Analitiği Uzmanı, Finansal Analiz Uzmanı,Konut ve İşyeri Krediler Uzmanı ve bir çok alanda 95 açık pozisyonu bulunan Yapı Kredi Bankası tam/yarı zamanlı istihdam etmek üzere personel alımı yapacağını ilan etti.

Başvuru yapacak olan adayların eğitim seviyeleri, yabancı dil bilgileri,sektörde deneyim kabiliyeti aramaları yahut aramamaları, powershell, vbs ve c# programlama bilgilerinin olunup olunmaması ve benzeri kriterler eklenip veya çıkartılıp, değişkenlik göstermektedir. Takım çalışmalarına uyum sağlanabiliyor olması, ikna yeteneklerinin yüksek olması, hedef odaklı çalışılabiliniyor olması ve temel bilgisayar kullanım bilgi ve yeteneğine sahip olunması Yapı Kredi Bankası’nın adaylarda aradığı genel nitelikler arasında yer almaktadır.

Başvurular halen daha devam etmek ile birlikte online olarak internet üzerinden başvuru yapmak mümkün. Yapı Kredi Bankası’nı bünyesinde bulunan 95 açık pozisyon ile ilgili daha detaylı bilgileri bu bağlantılardan görebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/yapi-kredi-is-ilanlari-c2108-p12166/

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.