Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası Personel Alımı İlanı

Yapı Kredi Bankası Personel Alımı İlanı
Y

-

Türkiye’nin en güçlü bankaları arasında yer alan Yapı Kredi Bankası ve bankacılık pazarındaki payını en üst seviyeye yükseltmeyi hedeflemektedir. Türkiye’nin neredeyse her il ve ilçesinde şubesi bulunan Yapı Kredi’nin, şubesi olmayan yerlere de ATM açarak piyasadaki yerini sürekli olarak korumaya devam ediyor.

“Hayat bir yolculuksa, yeriniz önde olmalı” ve “Hizmette sınır yoktur.” sloganları ile  müşterilerinin istek ve talep doğrultusunda işbirliği ile hızlı çözümler üretip ve yardımcı olan Yapı Kredi, personel alımı yapacağını duyurdu. Kredi Risk Kontrol Birimi Uzmanı, Ticari Kredi Risk Analitiği Uzmanı, Sistem Mühendisi, Uzman Yazılım Geliştirmeci, Dijital Bankacılık İş Analisti, Veri Yönetişimi Lideri, Bireysel Kredi Tahsis Analitiği Uzmanı, Finansal Analiz Uzmanı,Konut ve İşyeri Krediler Uzmanı ve bir çok alanda 95 açık pozisyonu bulunan Yapı Kredi Bankası tam/yarı zamanlı istihdam etmek üzere personel alımı yapacağını ilan etti.

Başvuru yapacak olan adayların eğitim seviyeleri, yabancı dil bilgileri,sektörde deneyim kabiliyeti aramaları yahut aramamaları, powershell, vbs ve c# programlama bilgilerinin olunup olunmaması ve benzeri kriterler eklenip veya çıkartılıp, değişkenlik göstermektedir. Takım çalışmalarına uyum sağlanabiliyor olması, ikna yeteneklerinin yüksek olması, hedef odaklı çalışılabiliniyor olması ve temel bilgisayar kullanım bilgi ve yeteneğine sahip olunması Yapı Kredi Bankası’nın adaylarda aradığı genel nitelikler arasında yer almaktadır.

Başvurular halen daha devam etmek ile birlikte online olarak internet üzerinden başvuru yapmak mümkün. Yapı Kredi Bankası’nı bünyesinde bulunan 95 açık pozisyon ile ilgili daha detaylı bilgileri bu bağlantılardan görebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/yapi-kredi-is-ilanlari-c2108-p12166/

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,359TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol