Ana Sayfa Diğer İş İlanları Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak!

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak!

-

Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesi aracılığı ile 1 hafta önce (30.01.2017) açık pozisyonlarının bulunduğunu ve 54 personel alımı yapacağını ilan eden Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, söz konusu  başvurular bugün (06.02.2017) başladı.

Personel alımları Türkiye geneli olup, başvuru yapacak adayların 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinin A fıkrasının 4,5,6,7 ve 8. bentlerinde belirtilen koşulların bulunması, lisan mezunu adayların KPSS P3 (B) ve önlisans mezunu adayların KPSS P93 (B)  puan türü üzerinden 70 ve üzeri puan almış olmaları gerekmektedir.

Merkez ve taşralarda istihdam edilecek Büro Personelliği işi kapsamında başvuru yapacak adayların üniversitelerin 4 yıllık Tapu Kadastro bölümlerinden ya da 2 yıllık meslek yüksek okullarının Tapu Kadastro yahut Tapu ve Kadastro bölümlerinde mezun olmaları, taşralarda istihdam edilecek Teknikerlik işi kapsamında başvuru yapacak adayların 2 yıllık meslek yüksek okullarının Tapu Kadastro yahut Tapu ve Kadastro bölümlerinde mezun olmaları gerekmektedir.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü personel alım başvuruları  bugün başlayacak olup 10 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir. Yani başvuru yapacak adayların 10 Şubat 2017 tarihine  www.tkgm.gov.tr adresinden alınan Sözleşmeli Personel Başvuru Talep Formunu doldurması ve formda belirtilen sözleşmeli personel başvuru talep formu, diploma ya da mezuniyet belgesinin fotokopisi, nüfus cüzdanı fotopisi ve KPSS yerleştirme sonuç belgesinin çıktısını yanlarına alıp Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’ne gitmeleri gerekmektedir. Başvurular posta ile yapılmayıp, şahsen kuruma gidilmesi gerekmekte ve birden fazla kuruma birden fazla ünvan için başvuru yapanların başvuruları geçersiz sayılmaktadır.

22 Bölge Müdürlüklerinin herhangi birisinden başvurular gerçekleşecek olup, atanmaya hak kazanan aday listesi ile yedek aday listesi Genel Müdürlüğün web sitesinden (www.tkgm.gov.tr) yayınlanacaktır. Adaylara ayrıca bir duyuru bildirisinde bulunulmayacaktır.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü personel alım ilanlarını daha detaylı bir şekilde incelemek için aşağıda verdiğimiz bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://www.tkgm.gov.tr/tr/icerik/personel-alim-ilani-0

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,254BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
30TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler