Ana SayfaDiğer İş İlanlarıTÜBİTAK KPSS Şartı Aramadan Personel Alımları Yapıyor!

TÜBİTAK KPSS Şartı Aramadan Personel Alımları Yapıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

TÜBİTAK, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ve Bilim ve Toplum Daire Başkanlığı’nda istihdam edilmek üzere personel alımları yapıyor.

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ve Bilim ve Toplum Daire Başkanlığı’nda Bilimsel Programlar Uzman Yardımcısı / Bilimsel Programlar Uzmanı ve Uzman Yardımcılığı / Uzman pozisyonunda istihdam edilecek adayların kamu haklarından men edilmemiş olmaları, başvuru yapacak erkek adayların askerlik hizmetlerini yerine getirmiş ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olmaları, sürekli ve tam zamanlı çalışmasına engel olacak hastalık yahut bulaşıcı hastalıklarının bulunmaması gerekmektedir. Ayrıca adayların ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalamalarının 4’lük sisteme göre en az 2,50 puan olması gerekmektedir.

Çok sayıda personel alımı yapan TÜBİTAK, alanlara ve pozisyonlara göre bazı kriterler sunmaktadır.

Ankara lokasyonlu 3 personel alımı yapılacak Bilimsel Programlar Uzmanlığı için adayların üniversitelerin en az 4 yıllık lisans eğitimi verilen Bilgisayar, Yazılım, Bilgisayar ve Kontrol, Elektronik, Elektrik ve Elektronik ya da Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden birinden mezun olmuş olmaları, Ağ ve Sistem Yöneticisi olarak en az 3 yıl tecrübe kazanmış olmaları gerekmektedir.

Yine Ankara lokasyonlu 5 personel alımı yapılacak Bilimsel Programlar Uzmanlığı için adayların Bilgisayar ya da Yazılım Mühendisliğinden mezun olmuş olmaları, Java, Spring Framework, JSF, JAVA EE, Java MVC framework, Javascript, SQL ve RESTful/SOAP web servisleri alanlarında tecrübe kazanmış yahut bu alanlarda sertifika sahibi olmuş olmaları gerekmektedir.

Bahse konu personel alımına başvurmak isteyen adayların TÜBİTAK’ın “www.tubitak.gov.tr” adresinden iş başvurusu sistemine kayıt olmaları, özgeçmiş oluşturulup, referans kodlarını seçmeleri gerekmektedir.

TÜBİTAK’ın 17 açık pozisyonu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve başvurularınızı gerçekleştirmek için aşağıda verdiğimiz bağlantıları kullanabilirsiniz.

https://www.tubitak.gov.tr/tr/duyuru/tubitak-bilgi-islem-daire-baskanligi-is-ilani

https://www.tubitak.gov.tr/tr/duyuru/tubitak-bilim-ve-toplum-daire-baskanligi-is-ilani

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,207TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.