Kişiye özel, Kredi Kayıt Bürosu(KKB) puanına göre faiz oranı uygulayan Burgan Bank ihtiyaç kredisi, aylık yüzde 1,16’dan başlayan uygun faiz koşulları ile tüm ihtiyaçlarınıza çözüm oluyor.

Daha önceki yaptığınız ödemeler, borç durumu ve gelir düzeyinize göre belirlenen Kredi Kayıt Bürosu skoruna bağlı olarak, puanınıza özel faiz ile birlikte ihtiyaç kredisi olanağı sunan Burgan Bank, dört farklı kredi paketi ile müşterilerine hizmet veriyor.

Burgan Bank kredi faiz oranları, kişinin KKB puanına göre farklılık gösteriyor. İhtiyaç kredisi başvurusu aşamasında, kişinin KKB skoruna göre faiz oranı belirleyen Burgan Bank, KKB skoru 1450 ve 1450’nin üzerinde olan müşterileri için Elmas Kredi ile aylık yüzde 1,16 oranında faiz uyguluyor. KKB skoru 1350 ila 1450 arasında olan müşterilerini Platik Kredi ile aylık yüzde 1,17 oranında faiz ile karşılayan Burgan Bank, KKB skoru 1250 ila 1350 arasında olan müşterilerine de aylık yüzde 1,19 oranında faiz ile Altın Kredi vasıtasıyla ihtiyaç kredisi olanağı sağlıyor. KKB skoru 1110 ila 1250 arasında olan müşteriler diğer kredilerinde olduğu gibi 48 aya kadar vade seçenekleriyle Gümüş Kredi paketi kapsamında aylık yüzde 1,27 faiz oranı ile ihtiyaç kredisinden faydalanabiliyorlar.

10.000 Türk Lirası’na kadar ihtiyaç kredisi başvurularında 48 aya kadar vade seçeneği sunan Burgan Bank, kredi tutarınızın yüzde 0,5’i kadar Kredi Tahsis Ücreti talep ederken, güncel KKB skorunuza karşılık gelen faiz bilgisini başvuru aşamasında vade seçeneğiniz ile orantılı olarak sizinle paylaşarak, krediden faydalanmanıza olanak sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

eleven + twelve =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.