Şekerbank Profesyonellere Özel İhtiyaç Kredisi

1953 yılında Eskişehir’de şeker pancarı üreticilerine finansman sağlamak amacıyla kurulan Şekerbank her geçen gün genişlettiği kredilendirme çeşitleri ile finansman ihtiyacı olan kişilere kredi veriyor. Şekerbank’ın meslek gruplarına özel kredilendirme çeşitleri de bulunuyor.

Şekerbank Profesyonellere özel ihtiyaç kredisi ile profesyonel meslek grubu erbabı olan doktor, diş hekimi, avukat, savcı, hakim, pilot, noter ve yardımcı pilotlara özel uygun vade ve düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi veriyor.

Şekerbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile profesyonel meslek gurubu erbabına özel minimum 3 ay maksimum 48 ay vade ile ihtiyaç kredisi veriyor. Şekerbank’ın profesyonellere özel ihtiyaç kredisi ile doktor, avukat, hakim, savcı, diş hekimi, pilot, yardımcı pilot ve noterler 50.000 TL’ye varan kredilendirme miktarından yaralanabiliyor. Şekerbank’ın 48 ay vadeli ve 50.000 TL tutarlı profesyonellere özel ihtiyaç kredisi yüzde 1,49 faiz oranıyla kullanılabiliyor.

Şekerbank’tan profesyonel meslek erbabı 48 ay vade ve yüzde 1,49 faiz ile 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi alması halinde kredinin aylık taksit tutarı 312,11 TL olurken kredinin hayat sigortası hariç masrafları 52,5 TL oluyor.

48 ay vadeli 10.000 TL tutarındaki profesyonellere özel ihtiyaç kredisinin aylık toplam maliyet oranı yüzde 2,0056 olurken yıllık toplam maliyet oranı yüzde 24,0675 oluyor. Yıllık toplam maliyet oranına kredi tahsis ücreti, faiz ve vergiler dahil edilmiştir.

Şekerbank’ın profesyonellere özel ihtiyaç kredisine Şekerbank şubelerine müracaat ederek başvuru yapılabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × 2 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.