Emlak Konut GYO Satışları Rekor Kırdı

1 Şubat 2017 tarihinde konut seferberliğini ilan eden Emlak Konut GYO, iki haftalık zaman zarfında 1250 adet konut sattığını açıkladı. Emlak Konut GYO’nun 14 günde yaptığı ciro bir milyarı aştı.

Emlak seferberliği ile vatandaşların kendi evlerini almasını sağlayan Emlak Konut GYO kampanyalı fiyatlarla bir rekora imza attı. 1 Şubat ile 7 Şubat arasında 750 konut satışının gerçekleştiğini açıklayan Emlak Konut GYO, bir haftada 650 milyon liralık ciroya ulaştı. Geçtiğimiz haftada satışlar aynı şekilde devam etti ve bu rakama 500 konut daha eklendi.

Geçen yılın Ocak, Şubat, Mart ve Nisan aylarını kapsayan dönemde 200 adet konut satışından bir milyar liralık ciro yapan Emlak Konut GYO, 14 günde kampanyalı satışlarla bu ciroyu geçti.

Emlak Konut GYO, 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında kampanyalı satışlara hız vermiş, ülke ekonomisine sektöründe büyük katkı sağlamıştı. Darbe girişiminin hemen ardından başlatılan kampanyalı konut satışları yeni aylık satışın bir ay içerisinde yapılmasını sağlamıştı. 2017 yılının ilk kampanyalı satışlarını “Konut Seferberliği” başlığı altında başlatan Emlak Konut GYO, kampanyalar dahilinde hedefine ulaştı. Vatandaşlar yeni konutlarını edinmenin heyecanını yaşarken Emlak Konut GYO cirosunu bir milyar yüz milyona ulaştırdı.

Emlak Konut GYO tarafından açıklamaya göre başlayacak 2. Konut kampanyasında hedef iki buçuk milyar lira olacak belirlendi.

Şubat ayının ilk gününde başlayan “Konut Seferberliği Kampanyası” dahilinde 30 proje kampanyalı fiyat ve imkanlarla satışa çıkarıldı. Bu projelerden beş tanesi iki haftada tamamen satıldı. Özellikle Ankara ve İstanbul’daki projelere ilgi yüksel oldu. Emlak Konut GYO tarafından yapılan açıklamaya göre kampanyalı fiyatlar ve diğer imkanlar 31 Mart 2017 tarihine kadar geçerli olacak. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 + 15 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.