Ekonomi If Design'dan Arçelik A.Ş.’ye 4 Tasarım Ödülü

If Design’dan Arçelik A.Ş.’ye 4 Tasarım Ödülü

Son Güncelleme:

IF Design’da Ödüller Sahiplerini Buldu

Dünyanın en prestijli törenleri arasında yer alan IF Design düzenlendi. 10 Mart 2017’de Münih BMW Müzesi ödül törenine ev sahipliği yaptı. Törene yirmi farklı ülkeden konuklar katılım sergiledi. IF Design bu yıl düzenlenen törende iki yüz kadar konuğu ağırladı.

ARÇELİK 4 ÖDÜL BİRDEN ALDI

Tasarım ödüllerinin sahiplerine sunulduğu törende Türkiye’nin gururu Arçelik A.Ş. oldu. Arçelik A.Ş. tasarım ödülleri alanında 2016 yılında 4 ödül birden aldı. Ödüllü ürünler arasında 3 adet buzdolabı, bir adet el blender çeşidi ödüllü olarak Türkiye’ye geri döndü.  Böylelikle Arçelik uluslar arası platformda da tasarımdaki ve teknoloji alanındaki farkını yeniden kanıtlamış oldu.

ARÇELİK ÖDÜLLÜ ÜRÜNLERİNİ PAYLAŞTI

Arçelik AŞ alınan ödüller ardından açıklama yaparak, ödüllere layık görülen ürünlerini paylaştı. Firma ürettiği ürünlerde hem tasarımı hem teknolojiyi bir arada kullandı. Bu ürünler arasında Grundig Delisia El Blender ürünü, Beko Cosmos gardırop tipinde üretilen buzdolabı, Grundig Fourever 3K modelinde üretilen buzdolabı, Grundig Fourever 4K Flush Handle adlı buzdolabı modelleri ödüllü ürünler arasında girdi.

2017 yılı IF Design’da ödül almaya hak kazanan bu ürünler ayrı ayrı ödüllerle taçlandırıldı.

1953’TEN BU GÜNE ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULUYOR

IF Design ödülleri 1953 yılından bu güne her yıl düzenlenen törenle sahiplerini buluyor. Teknoloji, konfor ve kalitenin ön planda tutulduğu ödül töreninde, dünya ülkeleri tasarım ve teknolojik ürünlerle ödül yarışındaki yerini alıyor. 

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,400BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,638TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,524TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler