Ekonomi Promosyonlar Maaşla Birlikte Yatacak

Promosyonlar Maaşla Birlikte Yatacak

Son Güncelleme:

Bankalar tarafından verilecek promosyon ödemelerinin maaşlarla birlikte aynı tarihte yatırılmasına karar verildi. 

Uzun bir süredir emekliler tarafından verilen promosyon çalışmaları geçtiğimiz ay tamamen tamamlandığı için konu hakkında gerekli müjdeler verilmişti. Bunun üzerine emekli promosyon ödemelerinin bankalar tarafından maaşlara göre kademeli olarak yapılmasına, miktarın emeklilerin maaşlarının belirlemesine karar verildiği açıklanmıştı. 12 milyon emekliyi yakından ilgilendiren ödemeler hakkında bin liraya kadar maaş alan emeklilerin 300 lira, 2 bin liraya kadar maaş alan emeklilerin 375 lira ve son olarak 2 bin lira üzerinde maaş alan emeklilerin ise 450 lira banka promosyon ödemesi almasına karar verilmişti. 

Son zamanlarda banka promosyon ödemelerinin gerçekleştirilmesi için neredeyse tüm bankaların adım attıkları açıklanmıştı. Promosyonlar için belirlenen alt limitler bunlar olurken yaşanabilecek rekabet sonrasında bu rakamın artabileceği konuşuluyor. Mart ayında başlaması planlanan ödemelerin üç ay boyunca devam edeceği öğrenildi. Kademeli olarak verilecek promosyon ödemelerinde hangi emeklinin neye göre hangi ayda maaş alacağı şimdiden merak konusu haline geldi. 

Yapılan açıklamalar sonrasında promosyon ödemelerinin TC kimlik numaralarının son rakamına göre gerçekleştirilmesine karar verildi. Bu düzenleme sonrasında son rakamı 9 7 5 olan emeklilere ödemeler Mart ayında yapılacak. 3 1 8 olanlar ödemeleri Nisan ayında alabilecekken son olarak 6 4 2 ve 0 rakamı olanların ise Mayıs ayında ödeme almalarına karar verildi. Konu hakkında yapılan son açıklamalara ve belirlemelere göre promosyon ödemelerinin maaşlarla birlikte aynı tarihte bankaya yatırılmasına karar verildi. Sözleşme yapan emeklilerin maaşları ile aynı günde ödeme almaları sağlanacak. 

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,400BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,638TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,524TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler