TEB’den Araç Alacak Olanlara Taşıt Kredisi

0

Türkiye Ekonomi Bankası Taşıt Kredisi

Kuruluş tarihi 1927 yılına kadar uzanan ve hali hazırda ülkemizde bankacılık hizmeti veren Türkiye Ekonomi Bankası her geçen gün çeşitlendirdiği avantajlı krediler ile arabadan konuta, ticari finansmandan bireysel finansmana kadar çeşitli ihtiyacı olan kişilere kredi veriyor. TEB’in avantajlı taşıt kredisi kampanyaları da bulunuyor. TEB taşıt kredisi ile hayalindeki araca kavuşmak için finansmana ihtiyacı olan kişilere uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi veriyor.

TEB taşıt kredisi kampanyası ile araç almak için finansmana ihtiyaç duyan kişilere avantajlı faiz oranlarıyla ve 48 aya varan vade seçeneği ile kredi veriyor. Türkiye Ekonomi Bankası’nın 48 ay vadeli taşıt kredisinin faiz oranları sıfır kilometre araç veya ikinci el araç fark etmeksizin %1,35 faiz oranıyla kullanılabiliyor. Ayrıca kredi başvurusu kabul edildikten sonra taşıt kredisi 24 saat içinde kullanılabiliyor.

Türkiye Ekonomi Bankası’ndan 24 ay vade ve %1,35 faiz oranıyla 20.000 TL tutarında taşıt kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 1.012,45 TL olurken kredinin yıllık toplam maliyet oranı %21,9241 oluyor. Yıllık toplam maliyet oranına faiz ve vergiler dahil edilirken sigorta ve KASKO masrafları dahil edilmemiştir. ( Söz konusu kredi hesaplaması örnek bir hesaplama olup kredi taksit tutarında değişiklik olabilir.)

Türkiye Ekonomi Bankası taşıt kredisine nüfus cüzdanı, gelir belgesi, proforma fatura veya araç ruhsatı ile TEB şubelerine müracaat ederek başvuru yapılabiliyor.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın