Ana Sayfa Ekonomi Anadolu’nun En İyi 500 Şirketi Ödül Töreni!

Anadolu’nun En İyi 500 Şirketi Ödül Töreni!

-

Kadooğlu Yağ Ödül Töreninde İki Ödül Aldı

Türkiye 2016 yılında büyümeye devam etti. Anayolunun dört bir yanında faaliyetlerine devam eden en başarılı şirketler tek tek belirlendi ve ödüllendirildi. Toplam altı kategoriye ayrılan ödüller sahiplerini buldu. On üçüncüsü düzenlenen ödül törenine Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü de katıldı.

Anadolu’nun en büyük 500 şirketi araştırmasını Türk Ekonomi Bankası ve Ekonomist Dergisi birlikte yürüttü. Sonuçlar ödül töreninde açıklanarak, bu kapsamda 29 şirket ödüllendirildi.

CİRO VE İHRACATINI ARTTIRDI

Anadolu’da faaliyetlerine devam eden Kadooğlu Yağ Sanayi ilk beşe girerek, 2016 yılında büyük bir çıkış yakaladı. Hem cirosunu hem de ihracat oranını yükselten şirket yılın ilk ödülünü almaya hak kazandı. Ödülü Kadooğlu Yağ Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Celal Kadooğlu aldı. İki kategoride ödüle layık görülen şirket, hem yurt içinde hem de yurt dışında faaliyetlerini sürdürmekte!

YATIRIMLARA 2017’DE DE DEVAM EDECEĞİZ

Ödül töreninde konuşan Kadooğlu, gururlu olduklarını ifade etti. Bu ödülü sadece kendileri için değil tüm çalışanları adına aldığını söyleyen Kadooğlu, 2017 yılında da yatırımlarına devam edeceklerinin sinyalini verdi. “Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktan vazgeçmeyeceğiz” diyen Kadooğlu, sektörün en iyisi olmayı hedeflediklerini kaydetti.

Celal Kadooğlu açıklamasını şöyle sürdürdü: “Anadolu’nun en büyük 500 şirketi araştırması, şirketlerin başarı durumlarını görebilmeleri adına büyük bir öneme sahip. Şirketlerin başarılarını tescilleyen bu ödüller şirketleri hem motive ediyor, hem de sektörel büyüme verilerini gözler önüne seriyor. Ödül töreninde görüyoruz ki Anadolu’da her sektörde yer alıyor. Anadolu şirketleri ulusal ve uluslararası platformda dev şirketlere karşı yarışıyor. Ödül töreninde ödül alan tüm şirketlerin başarılarını kutluyor, bu başarılarının devamını diliyorum. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,616BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,430TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler