Ana SayfaKredilerGaranti’den İlk Defa Kredi Alacaklara İlk Kredim Kampanyası

Garanti’den İlk Defa Kredi Alacaklara İlk Kredim Kampanyası

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Kuruluş tarihi 1946 yılına kadar uzanan ve Türkiye’nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Garanti Bankası inovatif ve kişilere özel kredi kampanyaları ile kredi kullanmak isteyen kişilerin finansman ihtiyacını karşılıyor. Garanti Bankası’nın ilk defa kredi kullanacak olan kişilere özel kredi kampanyası da bulunuyor. Garanti Bankası ilk kredim kampanyası ile Garanti’den ilk defa kredi kullanacak olan kişilerin finansman ihtiyacını uygun vade ve düşük faiz oranıyla karşılıyor.

Garanti Bankası ilk kredim kampanyası ile daha önceden Garanti’den kredi almamış kişiler en az 3 en fazla 48 ay vade ile ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Garanti Bankası’nın 48 ay vadeli ilk kredim ihtiyaç kredisi kampanyası ile 100.000 TL’ye varan kredi limitiyle ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor.

Garanti Bankası’nın gelir belgesi ve ikametgâh ibraz etmeden kullanılabilen ilk kredim ihtiyaç kredisi kampanyasının faiz oranları değişkenlik gösterdiğinden kredi faiz oranını öğrenmek için Garanti şubelerine müracaat edilmesi gerekiyor.

Garanti Bankası’ndan 48 ay vade ve 1,46 faiz oranıyla 15.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 464,68 olurken kredinin yıllık toplam maliyet oranı %22.383,42 oluyor. Ayrıca kredinin toplam aylık taksit tutarını ve kredi tahsis ücretini içeren toplam maliyeti 22.383,42 TL oluyor.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına Garanti internet ve mobil şubelerinden başvuru yapılabilirken Garanti Şubelerine müracaat edilerek de başvuru yapılabiliyor.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.