Garanti’den İlk Defa Kredi Alacaklara İlk Kredim Kampanyası

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Kuruluş tarihi 1946 yılına kadar uzanan ve Türkiye’nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Garanti Bankası inovatif ve kişilere özel kredi kampanyaları ile kredi kullanmak isteyen kişilerin finansman ihtiyacını karşılıyor. Garanti Bankası’nın ilk defa kredi kullanacak olan kişilere özel kredi kampanyası da bulunuyor. Garanti Bankası ilk kredim kampanyası ile Garanti’den ilk defa kredi kullanacak olan kişilerin finansman ihtiyacını uygun vade ve düşük faiz oranıyla karşılıyor.

Garanti Bankası ilk kredim kampanyası ile daha önceden Garanti’den kredi almamış kişiler en az 3 en fazla 48 ay vade ile ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Garanti Bankası’nın 48 ay vadeli ilk kredim ihtiyaç kredisi kampanyası ile 100.000 TL’ye varan kredi limitiyle ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor.

Garanti Bankası’nın gelir belgesi ve ikametgâh ibraz etmeden kullanılabilen ilk kredim ihtiyaç kredisi kampanyasının faiz oranları değişkenlik gösterdiğinden kredi faiz oranını öğrenmek için Garanti şubelerine müracaat edilmesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Ağustos (Lise-Lisans)

Garanti Bankası’ndan 48 ay vade ve 1,46 faiz oranıyla 15.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 464,68 olurken kredinin yıllık toplam maliyet oranı %22.383,42 oluyor. Ayrıca kredinin toplam aylık taksit tutarını ve kredi tahsis ücretini içeren toplam maliyeti 22.383,42 TL oluyor.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına Garanti internet ve mobil şubelerinden başvuru yapılabilirken Garanti Şubelerine müracaat edilerek de başvuru yapılabiliyor.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...