Garanti Bankası’ndan Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

0

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Kuruluş tarihi 1946 yılına kadar uzanan ve Türkiye’deki en büyük özel bankalar arasında yer alan Garanti Bankası toplumun tabanına yaydığı kredilendirme çeşitleri finansman ihtiyacı olanlara kredi veriyor.

Garanti Bankası’nın emeklilerin finansman ihtiyacını karşılamaya yönelik kredilendirme çeşitleri de bulunuyor. Garanti Bankası emeklilere özel kredi kampanyası ile finansman ihtiyacı olan tüm emeklilere uygun vade ve özel faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi veriyor.

Garanti Bankası emekli kredisi kampanyasıyla finansman ihtiyacını karşılamak için kredi kullanmak isteyen emekliler 48 aya varan vade seçenekleri ile kredi alabilirken 3 ayda bir emekli maaşı alanlar üç ayda bir eşit taksitli ödeme seçeneklerinden de yararlanabiliyor. Bununla birlikte emekliler sadece nüfus cüzdanı ile Garanti Bankası emekli kredisine başvuru yapabiliyor. Garanti Bankası’nın emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyasının faiz oranları değişiklik gösterebiliyor.

Garanti Bankası’ndan 10.000 TL tutarında 48 ay vade ve %1,59 faiz oranıyla emekli kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 319,95 TL olurken kredinin toplam taksitleri ve tahsis ücreti dahil toplam maliyeti 15.409,77 TL oluyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Eylül)

Garanti Bankası’ndan 48 ay vade ve %1,59 faiz oranıyla emeklilere özel ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin sigorta masrafları hariç yıllık toplam maliyet oranı %25,8382 olurken kredi kapsamında 50,00 TL kredi tahsis ücreti tahsil ediliyor.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisine Garanti internet şubesi aracılığıyla veya Garanti Bankası şubelerine müracaat ederek başvuru yapılabiliyor.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın