Ana SayfaKredilerGaranti Bankası’ndan Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası’ndan Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Kuruluş tarihi 1946 yılına kadar uzanan ve Türkiye’deki en büyük özel bankalar arasında yer alan Garanti Bankası toplumun tabanına yaydığı kredilendirme çeşitleri finansman ihtiyacı olanlara kredi veriyor.

Garanti Bankası’nın emeklilerin finansman ihtiyacını karşılamaya yönelik kredilendirme çeşitleri de bulunuyor. Garanti Bankası emeklilere özel kredi kampanyası ile finansman ihtiyacı olan tüm emeklilere uygun vade ve özel faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi veriyor.

Garanti Bankası emekli kredisi kampanyasıyla finansman ihtiyacını karşılamak için kredi kullanmak isteyen emekliler 48 aya varan vade seçenekleri ile kredi alabilirken 3 ayda bir emekli maaşı alanlar üç ayda bir eşit taksitli ödeme seçeneklerinden de yararlanabiliyor. Bununla birlikte emekliler sadece nüfus cüzdanı ile Garanti Bankası emekli kredisine başvuru yapabiliyor. Garanti Bankası’nın emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyasının faiz oranları değişiklik gösterebiliyor.

Garanti Bankası’ndan 10.000 TL tutarında 48 ay vade ve %1,59 faiz oranıyla emekli kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 319,95 TL olurken kredinin toplam taksitleri ve tahsis ücreti dahil toplam maliyeti 15.409,77 TL oluyor.

Garanti Bankası’ndan 48 ay vade ve %1,59 faiz oranıyla emeklilere özel ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin sigorta masrafları hariç yıllık toplam maliyet oranı %25,8382 olurken kredi kapsamında 50,00 TL kredi tahsis ücreti tahsil ediliyor.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisine Garanti internet şubesi aracılığıyla veya Garanti Bankası şubelerine müracaat ederek başvuru yapılabiliyor.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.