Ana SayfaEkonomiBursa’da 1000 Kişiye AVM’de İş!

Bursa’da 1000 Kişiye AVM’de İş!
B

-

55 Mağazaya, 1000 Kişilik İstihdam

Özdilek Holding hizmet sektörüne yaptığı yatırımlara bir yenisini daha ekledi. Holding, ÖzdilekPark konseptiyle Bursa’da inşa edilen yeni alışveriş merkezinin açılışını yarın yapacağını duyurdu.

Bursa yeni bir alışveriş merkezi daha ev sahipliği yapacak. Özdilek Holding’in girişimleriyle Bursa’da hayat bulan alışveriş merkezi açılış töreni ardından konuklarına kapılarını açacak. Bursa’nın Nilüfer bölgesinde inşa edilen AVM ÖzdilekPark konsepti göz önüne alınarak tasarlandı. Holdingin kentteki üçüncü alışveriş merkezi toplam yirmi bin metre kare kullanım alanına sahip. Yeni alışveriş merkezinin içerisinde kiralık toplam 55 mağazanın olduğu kaydedildi. Alınan bilgilere göre bu mağazalar en az 1000 kişiye iş kapısı açacak.

Özdilek Holding tarımdan sanayiye ve hizmet sektörüne kadar geniş kapsamda faaliyetlerini sürdürmekteydi. Elli senelik çalışma hayatında Türkiye’ye yatırımlarını sürdüren holding bünyesinde binlerce kişiyi de istihdam ediyor.

ÖZDİLEKTN 1000 KİŞİLİK İSTİHDAM DESTEĞİ

Özdilek Holding yeni AVM’nin açılışının duyurulması için basın toplantısı düzenledi. Toplantıda Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek konuştu. Hüseyin Özdilek konuşmasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “istihdam seferberliği” çağrısına dikkat çekti. Yarın açılışı yapılacak alışveriş merkezinin en az bin kadar Bursalıya iş imkanı oluşturacağını söyleyen Özdilek, “İstihdam seferberliği kapsamında holding olarak desteklere devam edeceğiz” dedi.

HİZMET SEKTÖRÜNDE 6 BİN KİŞİLİK İSTİHDAM

Hüseyin Özdilek konuşmasında hizmet sektörünün her geçen gün ilerleme kaydettiğini ifade ederek, ”Bu sektörde Holdingimiz altı bin kadar kişiyi istihdam etmektedir” dedi. Hüseyin Özdilek konuşmasına “Vatanımızı seviyor, ülkemiz insanı için yatırımlarımıza aralıksız devam ediyoruz. Yatırımlarımızı ülke ve Holdingimiz için en doğru zamanda en doğru yerde hayata geçiriyor; ülke ekonomimize kazandırmayı sürdürüyoruz” diyerek sözlerini tamamladı. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol