Antalya Turizmine Büyük Katkı

Google Haberlere Abone Ol:

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu tarafından yapılan açıklamalarla birlikte Antalya ilinde turizmi artırmak ve geliştirmek için yeni bir planlamanın hayata geçirileceği müjdesi verildi. 

Turizm sektöründe yaşanan sıkıntıların ardından yapılan çalışmalarla birlikte devlet desteği sonucunda turizm çalışmalarının artırılması planlanıyor. Bu çalışmalarla birlikte turizm sektöründe toparlanma sürecine girildiği açıklanmış, böyle devam ettiği takdirde önümüzdeki birkaç yıl içerisinde tekrar eski gücüne kavuşması planlanmıştı. Bunun ardından geçtiğimiz günlerde bir temel atma törenine katılan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ziyaret ettiği Antalya’da bazı açıklamalarda bulundu. 

Antalya valiliğini ziyaret ederken burada çarpıcı açıklamalarda bulundu. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanının kendisinden talep etmiş olduğu istekleri sadece iki dakika içerisinde gerçekleştirmesi ise dikkat çekti. Geçtiğimi aylarda Antalya belediyesi tarafından bir teleferik sistemi devreye sokulmuştu. Bu proje ile birlikte Antalyalıların ayakları yerde kesilmiş, kullanıma açılmasının ardından kısa süre içerisinde pek çok kişi tarafından büyük bir ilgi ile karşılanmıştı. Projenin geliştirilmesi için Tünektepe’ye yapılması planlanan yeni proje talebini iki dakika içerisinde kabul ederek konu hakkında gerekli protokolleri imzalaması da dikkatlerden kaçması. Belediye Başkanı ise isteğinin iki dakika içerisinde kabul edilmesinin şaşkınlığını bir süre üzerinden atamadı. 

Bir turizm memleketi olan Antalya’nın turizm gelirlerini artırmak ve turizm sektörüne büyük katkı sağlamasına neden olmak için yeni çalışmaların yapılacağını açıkladı. Doğa turizmini harekete geçirecek ve yeni bir keşif alanı oluşturacak olan projenin eylem planının dahi hazırlandığı dile getirildi. Bu sayede Antalya için yapılacak itibarlı proje sonrasında turizm gelirlerinin 4 katına çıkarılması planlanıyor. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...