Krediler QNB Finansbank Taşıt Kredisi

QNB Finansbank Taşıt Kredisi

Son Güncelleme:

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Kampanyası

Bankaların taşıt kredileri toplu taşımadan ve taksi parası ödemekten bıkan kişilere büyük bir satın alma gücünden yararlanma fırsatı sunuyor. QNB Finansbank’ta taksi parası ödemekten ve toplu taşımadan sıkılan kişilere taşıt kredisi veriyor. QNB Finansbank taşıt kredisi ile hayalindeki araca kavuşmak isteyenler, taksi parası ödemekten ve toplu taşımadan bıkanlar kişilere uygun vade ve düşük faiz oranıyla taşıt kredisi kullanabiliyor.

QNB Finansbank taşıt kredisi ile hayalindeki araca kavuşmak isteyenler 0 ile 5 yaş arasındaki araç alımında 48 aya varan vade seçenekleri ile taşıt kredisi kullanabilirken 6-8 yaş araç alımında kredi vadesi ve araba yaşının toplamı 10 yılı aşmayacak vadelerle kredi kullanılabiliyor. Ayrıca QNB Finansbank’ın taşıt kredisi sıfır kilometre, ikinci el veya hafif ticari araç alımı fark etmeksizin %1,35 faiz oranıyla kullanılabiliyor.

QNB Finansbank taşıt kredi kapsamında nihai bedeli 50.000 TL’yi geçmeyen araçların %70’i kadar kredi kullanılabilirken nihai bedeli 50.000 TL üzerinde olan araçların 50.000 TL’lik kısmının %70’i ve 50.000 TL üzerindeki kısmının %50’si kadar kredi kullanılabiliyor.

QNB Finansbank’tan 48 ay vade ve %1,35 faiz oranıyla 40.000 TL tutarında taşıt kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 1.205,31 TL oluyor. Kredinin ödenmesi gereken vergileri 2.975,88 TL, toplam ödenecek faiz tutarı 14.879,18 TL olurken kredinin toplam geri ödeme tutarı 57.854,88 TL oluyor.

QNB Finansbank taşıt kredisine nüfus cüzdanı, ikametgah belgesi, gelir belgesi, proforma fatura veya ruhsat fotokopisi ile başvuru yapılabiliyor.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,406BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,643TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,526TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler