Ana Sayfa Krediler Şekerbank’tan SMS İle İhtiyaç Kredisi

Şekerbank’tan SMS İle İhtiyaç Kredisi

0

Şekerbank SMS Kredi Kampanyası

Teknolojinin gelişmesi ve bankalara olan veri akışının hızlanması ile birlikte bankalar kredi başvurularını pratikleştirmek için internet üzerinden veya SMS yoluyla kredi kullanmak isteyenlere kredi vermeye başladı. Şeker pancarı üreticilerine finansman sağlamak amacıyla Pancar Kooperatifleri Bankası adıyla 1953 yılında kurulan Şekerbank’ta SMS aracılığıyla ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alıyor. Şekerbank SMS kredi ile finansman gereksinimini karşılamak için kredi kullanmak isteyen kişilere uygun vade ve düşük faiz oranıyla ihtiyaç kredisi veriyor.

Şekerbank ihtiyaç kredisi kapsamında sunduğu SMS kredi ile nakit ihtiyacını karşılamak için kredi kullanmak isteyen kişilere 48 aya varan vade seçeneği ile ihtiyaç kredisi veriyor. Şekerbank’ın 48 ay vadeli SMS kredisi ile 50.000 TL kadar kredi kullanılabilirken SMS Kredi kapsamında vade seçeneği ve kredi tutarı fark etmeksizin %1,49 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor.

Şekerbank’tan 48 ay vade ve %1,49 faiz oranıyla 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksi tutarı 312,11 TL olurken kredi kapsamında hayat sigortası primi hariç 52,5 TL de kredi tahsis ücreti tahsil ediliyor.

Şekerbank’tan 10.000 TL tutarında SMS kredi 48 ay vade ve %1,49 faiz oranıyla alınması halinde kredinin aylık toplam maliyet oranı %2,0056 olurken kredinin kredi tahsis ücretini, faizini ve vergilerini kapsayan yıllık toplam maliyet oranı %24,0056 oluyor.

Şekerbank SMS krediye 1953’ T.C. kimlik numarasını mesaj atarak başvuru yapılabiliyor.

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version