Ana SayfaKredilerŞekerbank’tan Borç Transferi Kredisi

Şekerbank’tan Borç Transferi Kredisi

-

Şekerbank Borç Transferi Kredisi Kampanyası

Çeşitli banka borçlarını tek bir banka altında birleştirmek, yeni faiz oranlarından yararlanmak ve borçların vadesini uzatmak isteyenler bankaların kullanıma sunduğu borç transferi kredisinden yararlanabiliyor. Pancar üreticilerine finansman sağlamak amacıyla kurulan Şekerbank da borçlarını tek bankada birleştirmek isteyenlere borç transferi kredisi veriyor. Şekerbank borç transferi kredisi ile farklı bankalarda olan kredi, kredili mevduat hesabı ve kredi kartı borcunu tek bir bankada toplamak isteyenler uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi kullanabiliyor.

Şekerbank borç transferi kredisi ile diğer bankadaki borçlarını Şekerbank’a taşımak isteyenler ve borçlarını yeniden vadelendirmek isteyenler en az 3 en fazla 48 ay vade ile kredi kullanabiliyor. Şekerbank’ın borçlarını transfer etmek isteyenlere yönelik kullandırdığı 48 ay vadeli borç transferi kredisi ile borcunu transfer etmek isteyenler 100.000 TL’ye varan kredi limitinden yararlanabiliyor.

Şekerbank borç transferi kredisi faiz oranları tercih edilen vade seçeneğine göre değişiklik gösterebiliyor. Şekerbank 3-24 ay vadeli krediye %1,50, 25-36 ay vadeli krediye %1,53 ve 37-48 ay vadeli krediye ise %1,55 faiz uyguluyor.

Şekerbank’tan 48 ay vade ve %1,55 faiz oranıyla 10.000 TL tutarında borç transferi kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 316,80 TL oluyor. Ayrıca kredinin aylık toplam maliyet oranı %2,0939 olurken kredinin faizini, vergilerini ve kredi tahsis ücretini kapsayan yıllık toplam maliyet oranı %25,1271 oluyor.

Şekerbank borç transferi kredisi başvurusu Şekerbank şubelerine müracaat ederek yapılabiliyor.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,353TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol