Ekonomi Turkcell TV+ Rekora Koşuyor! Kullanıcı Sayısı 1,2 Milyonu Aştı

Turkcell TV+ Rekora Koşuyor! Kullanıcı Sayısı 1,2 Milyonu Aştı

Son Güncelleme:

Turkcell, ‘TV+’ kullanıcı sayısının 1,2 milyonu aştığını açıkladı.

Turkcell bünyesindeki televizyon platformunun kullanıcı sayısı her geçen gün artış kaydederek, 1,2 milyon kişilik dev bir rakama yükseldi.

Turkcell’e ait televizyon platformundaki kullanıcı sayısının, 4.5G’ye geçiş sonrasında daha da arttığı kaydedildi. Turkcell televizyon platformunda geldikleri son noktayı aydınlatan bir açıklama yaptı. Geçen yıl ile bu yılın kullanıcı rakamlarını karşılaştıran şirket, sayının iki katına ulaştığını bildirdi. Şirketten yapılan açıklamaya göre ‘TV+’ kullanıcı sayısının 1,2 milyon olduğu kayda geçti.

4.5G avantajını kullanıcılarına sunan Turkcell, mobil cihazlardan Turkcell TV+’nın izlenme seviyesini ciddi oranda arttırdı. İzlenme oranlarının altı kat arttığını açıklayan Turkcell, cep telefonunda ve tablette kullanımın yüksek olduğunu bildirdi.

Turkcell Genel Müdürü tarafından yapılan açıklamada, “4.5G geçiş süreci ardından tüketim ilk senede aylık olarak incelendiğinde tüketim, 3,4 GB artış kaydetti. Artış tüketicilerin alışkanlıklarının kalitesinin yüksek olduğunu da bizlere gösterdi. Turkcell olarak bizlerde dijital servis noktasında müşterilerimize en iyiyi sunmak için çalışıyoruz. Uygulamalarımız arasında yer alan ve hızlı şekilde büyüyen ‘Turkcell TV+’ söktörel bazda lider konumuna yükseldi. Turkcell TV+ 2016 yılında günde yedi dakikalık izlenme yakalarken, bu gün geldiğimiz nokta günlük 40 ile 45 dakika arasında değişiyor. Bu noktada alt yapı çalışmalarımız aralıksız devam ediyor” şeklinde konuştu.

Tüm Ulusal ve Yerel Kanallar

Turkcell TV+’nin kullanıcılara sağladığı imkanlar arasında filmlerden maç yayınlarına kadar geniş bir yelpaze yerini alıyor. Dünyanın en fazla takip edilen ligleri de Turkcell TV+ kalitesiyle kullanıcılarla buluşuyor. Turkcell’in televizyon platformunda hem ulusal hem de yerel tüm kanallar izlenebiliyor. 

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,400BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,638TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,524TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler