Promosyon ödemeleri başlamışken bankalar arasında yarışta devam ediyor. Denizbank Bankacılık Grubu yapmış olduğu kampanya ile emeklilere farklı bir açıdan sesleniyor. 

Geçtiğimiz yıldan bu yana büyük bir merakla beklenen emekli promosyonları bu yıl sonuçlanmış ve Mart ayının başlaması ile birlikte emeklilere promosyon ödemeleri yapılmaya başlanmıştı. Üç ay süreli olarak kademeli bir şekilde ödemelerin gerçekleştirilmesi bekleniyor. Emeklilere promosyon ödemelerinin maaşlarına göre kademeli olarak 300, 375 ve 450 lira olarak maaşlarına kademeli olarak yatırılması bekleniyor. 

Bankalar için emekliler oldukça önemli bir müşteri portföyü oluşturduğundan dolayı kamu bankalarının yanı sıra özel bankalarda promosyon yarışı içerisine girmeyi tercih etmişlerdi. Yeni emekli portföylerini de bünyelerine kazandırmak isteyen bankaların bu anlamda çeşitli çalışmalar yaptıkları belirlendi. Denizbank yeni bir promosyon kampanyası düzenleyerek daha fazla müşteri portföyü kazanmayı planlıyor. Bu süreç içerisinde banka müşterisi olan emekliler yanlarında getirdikleri her arkadaşı için 100 lira daha nakit kazanacaklar. Yapılan kampanyaların emeklileri teşvik ettiğini dile getiren banka yetkilileri yeni kampanyalarında hayata geçirilebileceği yönünde sinyaller verdiler. Kampanyaların dışında bankada kalma sözü veren emeklilerin pek çok işlem konusunda da ayrıcalıklı olacaklarını dile getirdi. Emekliler ATM’lerden para çekerken, banka gişelerinden işlem yaparlarken, para yatırma ya da çekme işlemlerinde herhangi bir ek ücretin alınmadığı ve pek çok özel imkanlardan yararlandıkları dile getirildi. 

Emekliler yapılan kampanya ile birlikte yanlarında getirdikleri her bir arkadaşının üzerinden 100 lira kazanacak. Diğer bankalarında buna benzer promosyon çalışmaları içerisine girdikleri belirlendi. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

two + one =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.