Ana SayfaEkonomiŞehir Hastanesine Büyük Yatırım

Şehir Hastanesine Büyük Yatırım

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Isparta’da faaliyete geçen ve büyük yatırımlar sonrasında tamamlanan şehir hastanesine Akfen Holding tarafından 1.1 milyar liralık yatırımın yapıldığı belirlendi. 

Son zamanların en çok yükselen ve yatırımları ile dikkat çeken holdinglerinden birisi olan Akfen Holding yatırımlarını bir kez daha artırdığını gösterdi. Daha önceki dönemlerde 6.1 milyar liralık yatırımı ile dikkat çeken holding son zamanlarda yapmış olduğu çalışmalarla birlikte yatırımlarını 6.6 milyar liraya kadar yükseltmeyi başardı. 2016 yılının son ayında yılın son yatırımını yapan şirket son olarak Doğu Akdeniz Terminali için yeni bir yatırım yaparak dikkat çekmişti. 

Son zamanlarda oldukça dikkat çeken ve sağlık alanında yapılan en büyük yatırımlardan birisi olarak değerlendirilen Isparta Şehir Hastanesinin sektöre kazandırılmasında büyük payının olduğu açıklandı. Şehir hastanesinin Kamu Özel sektör işbirliği ile tamamlandığı bilinirken Akfen Holding’in bu süreçteki yatırımının toplam 1 milyar 150 milyon lira tutarında olduğu tespit edildi. Dev sağlık projesinin hastalara 5 yıldızlı otel konforunda bir sağlık hizmeti sunması bekleniyor. Ücretsiz olarak sunulacak hizmetlerle birlikte sağlık alanında yeni bir sayfa açılmış olduğu. Proje hızlı bir çalışma sonrasında sadece 12 ay 12 günlük bir süreç içerisinde başarılı bir şekilde tamamlandı. 

Holdingin sağlık sektörü alanında böyle büyük bir yatırımı gerçekleştirmiş olmaktan dolayı son derece gururlu oldukları öğrenildi. Türkiye ve dünya üzerinde dev projelere yatırım yapma konusunda çalışmalarının devam edeceğini açıklayan holdingin artık sağlık alanında vatandaşların pek çok imkandan sorunsuz bir şekilde yararlanmasının sağlanacağını anlattı. Yıl sonuna kadar yeni yatırımların gelmesi planlanıyor. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.