Şehir Hastanesine Büyük Yatırım

Google Haberlere Abone Ol:

Isparta’da faaliyete geçen ve büyük yatırımlar sonrasında tamamlanan şehir hastanesine Akfen Holding tarafından 1.1 milyar liralık yatırımın yapıldığı belirlendi. 

Son zamanların en çok yükselen ve yatırımları ile dikkat çeken holdinglerinden birisi olan Akfen Holding yatırımlarını bir kez daha artırdığını gösterdi. Daha önceki dönemlerde 6.1 milyar liralık yatırımı ile dikkat çeken holding son zamanlarda yapmış olduğu çalışmalarla birlikte yatırımlarını 6.6 milyar liraya kadar yükseltmeyi başardı. 2016 yılının son ayında yılın son yatırımını yapan şirket son olarak Doğu Akdeniz Terminali için yeni bir yatırım yaparak dikkat çekmişti. 

Son zamanlarda oldukça dikkat çeken ve sağlık alanında yapılan en büyük yatırımlardan birisi olarak değerlendirilen Isparta Şehir Hastanesinin sektöre kazandırılmasında büyük payının olduğu açıklandı. Şehir hastanesinin Kamu Özel sektör işbirliği ile tamamlandığı bilinirken Akfen Holding’in bu süreçteki yatırımının toplam 1 milyar 150 milyon lira tutarında olduğu tespit edildi. Dev sağlık projesinin hastalara 5 yıldızlı otel konforunda bir sağlık hizmeti sunması bekleniyor. Ücretsiz olarak sunulacak hizmetlerle birlikte sağlık alanında yeni bir sayfa açılmış olduğu. Proje hızlı bir çalışma sonrasında sadece 12 ay 12 günlük bir süreç içerisinde başarılı bir şekilde tamamlandı. 

Holdingin sağlık sektörü alanında böyle büyük bir yatırımı gerçekleştirmiş olmaktan dolayı son derece gururlu oldukları öğrenildi. Türkiye ve dünya üzerinde dev projelere yatırım yapma konusunda çalışmalarının devam edeceğini açıklayan holdingin artık sağlık alanında vatandaşların pek çok imkandan sorunsuz bir şekilde yararlanmasının sağlanacağını anlattı. Yıl sonuna kadar yeni yatırımların gelmesi planlanıyor. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...