Dap Yapı tarafından her yıl bir kereye mahsus olmak üzere düzenlenen çadır günlerinde 321 adet konutun yüzde 25 indirimli olarak satılacağı açıklandı. 

Emlak sektöründe yaşanan durgunluğun üstesinden gelebilmek için yeni çalışmalar yapılmaya devam ediyor. Emlak sektörünü harekete geçirmek için hükümet tarafından çeşitli adımlar atılmış ve sonrasında sektörde yer alan firmalar hareketliliği hızlandırmak için çeşitli kampanyalar yapmaya devam ediyorlar. Son olarak en çok ses getiren kampanyalardan birisi olan Emlak Konut vade süresini uzatarak 240 aya kadar çıkarmıştı. Bunun ardından kampanya iki aylık bir süreci kapsadığı için bitiş tarihine çok az bir zaman kaldığı açıklandı. 

Sektördeki hareketliliği devam ettirmek için bu sefer ünlü inşaat firmalarından Dap Yapı yeni bir projeyi ve kampanyayı hayata geçirdi. Bu süreç içerisinde lüks konut satışlarını hareketlendirmek için çadır günlerini başlattı. Çadır içerisinde yetkili kişiler tarafından yapılacak satışlar doğrultusunda indirimlerin başlatılması bekleniyor. Şirketin toplam 321 adet konut üzerinde indirim yapacağı açıklandı. İndirimlerin ise hafife alınmaması adına yüzde 25 oranında belirlendiği açıklandı. Çok sevilen Dalga Kule, Burgu Kule, Tango Kule, Vazo Kule, Adam Kule, Taksim Petek Residence, Teras Kule ve Dap Vadisi projelerinde bulunan konut ve ofislerin çadır günlerinde indirimlerle satılması bekleniyor. 

Çadır günlerinin 9 Nisan tarihine kadar Ümraniye Meydan’da bulunan AVM içerisinde devam etmesi planlanıyor. Kampanya sadece iki hafta sürecekken şimdiden büyük ilgi ile karşılandığı ve satışların incelenmeye başlandığı açıklandı. Kampanya kapsamında bulunan konutların değerinin ise 500 milyon lira olduğu açıklandı. Bu kampanyalı satışların tekrarının olmayacağı belirtildi. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

nineteen − 13 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.