Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyasında Son Gün

Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Bankaların nakit ihtiyacı olanların kullanımına sunduğu ihtiyaç kredilerinin maliyeti diğer kredilendirme türlerine göre daha az maliyetli olması ile birlikte ihtiyaç kredisi kampanyalarından yararlanılması halinde daha avantajlı ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Ülkemizin en değerli bankaları arasında yer alan Akbank’ın da ihtiyaç kredisi kampanyaları bulunuyor. Akbank’ın 31 Mart tarihinde son bulan ihtiyaç kredisi kampanyası ile nakit ihtiyacı olanlar uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi alabiliyor.

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile nakit ihtiyacını karşılamak için kredi kullanmak isteyenler 48 ay vade imkanından yararlanmanın yanı sıra 3 ay erteleme imkanından da yararlanılabiliyor. Ayrıca Akbank’ın 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası ile kredi kullanmak isteyenler çeşitli tutarlarda kredi alabiliyor.

Akbank ihtiyaç kredisinin faiz oranları %1,15’den başlıyor. Akbank ihtiyaç kredisinin %1,15 faiz oranı Akbank şubelerinden başvurulan 1-24 ay vadeli krediler için geçerli olması ile birlikte ihtiyaç kredisinin faiz oranları kredi tutarı ve vadesine göre farklılık gösterebiliyor.

Akbank’tan 48 ay vade ve %1,15 faiz oranıyla 50.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 1.431,40 TL olurken toplam ödenecek tutar 68.956,90 TL oluyor. Ayrıca kredinin sigorta masrafları hariç tüm masraflarını kapsayan yıllık toplam maliyet oranı ise %18,2012 oluyor.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu Akbank İnternet Şubesinden, Akbank Telefon Şubesinden, Akbank Direkt ve Mobil aracılığıyla ve Akbank şubelerine müracaat ederek yapılabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.