Ziraat Bankası’ndan 10.000 TL Kredi! Üstelik Masrafsız

0

Ziraat Bankası masrafsız tüketici kredisi kapsamında dosya masrafı ödemeden komisyonsuz olarak nakit ihtiyacını gidermek isteyen vatandaşlar finansman kullanma olanağına sahip olabilmektedirler. Banka tarafından sunulan masrafsız kredi için uygulanan faiz oranı aylık yüzde 1,26 olarak deklare edilmiştir.

24 Ay Vade İle 10 Bin Türk Lirası Hesaplama Örneği!

Ziraat Bankası masrafsız kredi uyarınca 10 bin Türk Lirası finansman edinmek isteyen bir vatandaş borcunu 24 ay vadede bankaya geri ödemek isterse; aylık ödemesi gereken taksit tutarları 500 Türk Lirası olacaktır.

Ziraat Bankası, masrafsız tüketici kredisi dahilinde müşterisinden kredi tahsis ücreti tahsil etmemekle birlikte; kredi müşterisinin hayat sigortası yaptırmasını şart koşmuştur. Müşteri, hayat sigortası poliçe prim ücretini kendisi karşılamak durumundadır.

48 Ay Vadeli 10 Bin Türk Lirası Masrafsız Kredi Kullanımı Hesaplaması!

Ziraat Bankası masrafsız tüketici kredisi kapsamında kullandığı 10 bin Türk Lirası likiditeyi, daha uzun vadelerde bankaya geri ödemek isteyen müşteri, 48 ay vadeli olarak ödemelerini gerçekleştirebilecektir. Bu durumda bankaya yapılacak aylık ödeme meblağı 294,5 Türk Lirası olarak gerçekleşecektir.

Bu örnekten hareketle müşteri 10 bin Türk Lirası kredisinin geri ödemesini yapabilmek için günde sadece 10 Türk Lirası ayırması yeterli olacaktır. Ziraat Bankası masrafsız tüketici kredisi kapsamında 10 bin Türk Lirası kredi kullanmak ve günlük 10 lira tasarruf ederek bankaya borcunu zorlanmadan ödemek istiyorsanız Ziraat Bankası ile şahsen görüşebilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın