Ana SayfaKredilerTEB’den Kira Finansmanı Kredisi

TEB’den Kira Finansmanı Kredisi
T

-

TEB Kira Finansmanı

Günümüzde tüketicilerin ihtiyaçları farklılaşmaya başladığı için tüketiciler farklı ihtiyaçlarının finansmanı için farklı yapıda satın alma gücüne ihtiyaç duyabiliyor. Ülkemizde özel ihtiyaçlarını karşılamak için kredi kullanmak isteyenlere özel krediler veren bankalar bulunuyor.

Ülkemizde farklı kredilendirme türleri ile ön plana çıkan bankalar arasında Türkiye Ekonomi Bankası da yer alıyor. TEB kira finansmanı kredisi ile kirasını yıllık ödediği için nakit ihtiyacı olanlara ve belli ilerde ikametgah edenlere uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi veriyor.

TEB kira finansmanı kredisi ile kirasını yıllık ödediği için nakit ihtiyacı olanlara 12 aya varan vade seçeneği ile kredi veriyor. Türkiye Ekonomi Bankası kira finansmanı kredisi ile tüketiciler kiralarını bütçelerini zorlamadan 12 ay vade ile ödeyebildiği gibi 3 aya varan erteleme imkanlarından da yararlanabiliyor.

Türkiye Ekonomi Bankası’nın Adana, Aksaray, Karaman, Kayseri, Konya, Mersin, Nevşehir, Niğde ve Osmaniye illerinde geçerli kira finansmanı kredisi kampanyası ile vade ve kredi tutarı fark etmeksizin %1,20 faiz oranıyla kredi alınabiliyor.

Türkiye Ekonomi Bankası’ndan 12 ay vade ve %1,20 faiz oranıyla 3.000 TL tutarında kira finansmanı kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 274,01 TL olurken kredi kapsamında kredi tahsis ücreti tahsil edilmiyor. Ayrıca 12 ay vadeli ve %1,20 faiz oranlı kredinin efektif faiz oranı %18,7139 oluyor.

Türkiye Ekonomi Bankası kira finansmanı kredisi başvurusu TEB şubelerine müracaat ederek yapılabiliyor.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,353TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol