Ana SayfaKredilerTürkiye Finans’tan Konut Finansmanı

Türkiye Finans’tan Konut Finansmanı
T

-

Türkiye Finans Mortgage Finansmanı

Konut fiyatlarının alıp başını gittiği günümüzde ev sahibi olabilmek için birikimlerin yanı sıra finans desteğine de ihtiyaç duyuluyor. Ev almak için gerekli finans desteği mevduat bankalarından konut kredisi alarak karşılanabildiği gibi katılım bankalarının konut finansmanında da yararlanarak karşılanabiliyor.

Ev almak için finansmana ihtiyacı olanlara finansman desteği sağlayan katılım bankaları arasında Türkiye Finans da yer alıyor. Türkiye Finans konut finansmanı ile hayalindeki eve kavuşmak isteyenler uygun vade ve kar oranıyla finans desteğinden yararlanabiliyor.

Türkiye Finans konut finansmanı ile ev alarak kira ödemekten kurtulmak isteyenler ve yatırım yapmak isteyenler 120 aya varan vade seçeneğinden yararlanabiliyor. Ayrıca Türkiye Finans konut finansmanı ile 120 ay vadenin yanı sıra artan taksitli, azalan taksitli, ara ödemeli, değişken ödemeli ve aylık eşit taksitli ödeme seçeneklerinde de yararlanılabiliyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası konut finansmanının kar oranları tercih edilen vade seçeneğine göre değişiklik gösterebiliyor. 12 ay vadeli konut finansmanı %0,93, 24 ay vadeli finansman %0,99, 36-48 ay vadeli finansman %1,01, 60 ay vadeli finansman %1,04, 72-84 ay vadeli finansman %1,05 ve 96-120 ay vadeli konut finansmanı %1,07 kar oranı ile kullanılabiliyor.

Türkiye Finans’tan 120 ay vade ve %1,07 kar oranıyla 100.000 TL tutarında konut finansmanı alınması halinde finansmanın aylık taksit tutarı 1.483,69 TL olurken finansmanın toplam yıllık maliyet oranı %13,96 oluyor.

Türkiye Finans konut finansmanı başvurusu Türkiye Finans şubelerine müracaat ederek yapılabiliyor.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,353TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol