Advert Advert Advert

Türkiye Finans Katılım Bankası Türkiye Geneli Personel Alımları Yapıyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası Türkiye Geneli Personel Alımları Yapıyor!
Türkiye Finans Katılım Bankası Türkiye Geneli Personel Alımları Yapıyor! Pınar Çürük -

Türkiye Finans Katılım Bankası personel alımları yapacağını duyurdu.

Türkiye Finans Katılım Bankası ülkemizde yaklaşık olarak 12 yıldır katılım bankası olarak faaliyet gösteren kuruluşlardan biri olarak yer almakta. Ülkemizdeki hedef kitlesini gün geçtikçe genişleten Türkiye Finans Katılım Bankası çeşitli dağıtım kanalları ile kendine sürdürebilirlik ilkesini benimsemiş, bankacılık piyasasında öncü kuruluşlardan biri olarak yerini almıştır.

Vatandaşlara verdiği hizmet ağını genişletmek ve kadrosunu daha da büyütmek isteyen Türkiye Finans Katılım Bankası genel başvuru başlığı adı altında personel alımları yapacağını duyurdu. Bu kapsamda personel alımlarına başvuru yapacak adayların başvuruları değerlendirmeye alınacak ve bankada oluşacak açık pozisyonlar için adaylar ile iletişime geçilecektir.

Türkiye Finans Katılım Bankası personel alımı duyurusunu yaparken bir takım kriterler sunmuştur. Bunlardan biri erkek adayların kesinlikle askerlik hizmetlerini yerine getirmiş olmaları gerekmektedir. Askerlik görevini yapmayan ya da tecil ettirmiş erkek adayların başvurularını banka değerlendirmeye almayacaktır.

Banka adayların Bankacılık ve Müşteri Hizmetleri ve benzeri gibi alanlara başvuruda bulunacak adayların bankacılık alanında, teknik bilginin gerekli duyulacağı zamanlar için teknik bilgi alt yapı bilgisinin olunmasını ve ülkemizdeki üniversitelerin alanla ilgili olan bölümlerinde mezun olmuş olmalarını talep etmektedir.

Yine benzer şekilde ulaşım, bina güvenliği, bina bakım-onarım ve benzeri gibi yardımcı görev pozisyonları için başvuruda bulunacak adayların lise mezunu olmalarını isteyen Türkiye Finans Katılım Bankası adayların faizsiz bankacılık alanında bilgi sahibi olunması ve çalışma isteğinin bulunmasını istemektedir.

Banka personel alım başvurusunda bulunacak adayların bankanın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde temsil edebilmesi, insan ilişki ve iletişimlerinin kuvvetli olması, araştırmacı ve yeniliklere sürekli olarak açık olması, ekip halinde çalışma durumları için uyum sağlayabilmesi, sorumluluklarını zamanında, en iyi şekilde yerine getirebilmesi gerekmektedir. MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen adayları tercih edecek olan banka yabancı dil şartı aramamaktadır. Ancak yabancı dil bilinmesi gereken bankacılığın söz konusu alanları için başvuru yapacak adayların kesinlikle yabancı dil bilgisinin bulunması gerekmektedir. Başvurular 18 Nisan 2017 Salı günü sona erecektir.

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-genel-basvuru-turkiye-941311?

Türkiye Finans Katılım Bankası Banka iş ilanı banka personel alımları Banka personel alım başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Albaraka Türk, Yayıncı-Editör Alımları Yapacak!
Albaraka Türk, Yayıncı-Editör Alımları Yapacak!