Albaraka Türk’ten Hac ve Umre Finansmanı

Albaraka Türk’ten Hac ve Umre Finansmanı

Albaraka Türk hac ve umre finansmanı ile kutsal toprakları ziyaret etmek isteyenler uygun vade ve kar oranıyla finansman desteğinden yararlanabiliyor.

Gelir Belgesiz > Sigorta Masrafsız

>Anında Kredi Başvurusu!<

 

Albaraka Türk Katılım Bankası Hac ve Umre Finansmanı

Ülkemizde, İslam’ın şartları arasında yer alan Hac ibadetini yerine getirmek isteyenlere ve kutsal toprakları ziyaret ederek ibadet etmek isteyenlere finansal destek sağlayan katılım bankaları bulunuyor. Hac ve umre için finansal destek sağlayan katılım bankaları arasında Albaraka Türk de yer alıyor. Albaraka Türk Hac ve umre finansmanı ile Hac ibadetini yerine getirmek isteyenler ve kutsal toprakları ziyaret etmek isteyenler uygun vade ve kar oranıyla finans desteğinden yararlanabiliyor.

Albaraka Türk Hac ve Umre finansmanı ile Hac ibadetini yerine getirmek isteyenler ve Umre ziyaretinde bulunmak isteyenler 48 aya varan vadelerle finansal destek alabiliyor. 48 aya kadar vade seçeneği bulunan Hac ve Umre finansmanı %1,25 kar oranıyla kullanılabiliyor.

Hac ziyaretini ilk kez yapanlar Albaraka Türk’ten hac bedelinin %49’u oranında finansman alabilirken daha önceden Hac ziyaretinde bulunmuş kişiler %100 oranında finansman kullanabiliyor. Ayrıca Umre ziyaretinde bulunacak olanlar Umre bedelinin %100’ne varan oranlarla finansman desteğinden yararlanabiliyor.

Albaraka Türk’ten 48 ay vade ile 10.000 TL tutarında Hac ve Umre finansmanı alınması halinde finansmanın aylık taksit tutarı 293,75 TL olurken geri ödenecek toplam tutar 14.100 TL oluyor. Ayrıca finansmanın masraflarını kapsayan yıllık toplam maliyet oranı %19,89 oluyor.

Albaraka Türk Hac ve Umre finansmanı başvurusu nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve proforma fatura ile Albaraka Türk şubelerine müracaat edilerek yapılabiliyor.Albaraka Türk hac ve umre finansmanı hac ve umre finansmanı Albaraka türk katılım hac ve umre finansmanı Albaraka Türk finansman başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?