THY’den 250 Kişilik İşe Alım İlanı

THY’den 250 Kişilik İşe Alım İlanı

Türk Hava Yolları 250 kişiyi işe alacağını duyurdu.

Gelir Belgesiz > Sigorta Masrafsız

>Anında Kredi Başvurusu!<

 

Türk Hava Yolları 250 kişiyi işe alacağını duyurdu.

Türk Hava Yolları yeni istihdamlarla hem ülke ekonomisine hem de şirketin büyümesine katkı sağlamayı hedefliyor. THY’nin 250 kişiyi işe alacağını ilan etmesiyle, işsizler şirketin internet sitesine akın etti. 250 kişilik personel alımı için binlerce kişinin başvuru yapması beklenirken, ilan hakkında ilk açıklama THY’nin Genel Müdürü Bilal Ekşi’den geldi.

THY’den İstihdama 250 Kişilik Destek

Genel Müdür Bilal Ekşi personel alımını sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Bilal Ekşi THY’nin personel alımı hakkında 250 kişinin şirket bünyesinde istihdam edileceğini, alınacak yeni personelin değişik pozisyonlara yerleştirileceğini kaydetti.

THY’nin personel alımına yönelik ilk paylaşımı yapan Genel Müdür Bilal Ekşi’den sonra, şirketin resmi internet sitesi de ilan yayımladı. THY’de çalışmak için bu ilanı bekleyen binlerce kişi zaman kaybetmeden şirketin internet sitesine giriş yaptı.

Toplam 250 Kişi Alınacak

Türk Hava Yolları konuyla ilgili 2 farklı duyuru yaptı. Birinci ilanda üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunlarına 200 kişilik kontenjan verildiği kaydedildi. THY’nin ikinci ilanında işe alınacak kişi sayısı 50 kişi olarak duyuruldu. 50 kişilik personel alımı ise üniversitelerin Sayısal Bilimler mezunlarına ayrıldı.

Şartlar Açıklandı

THY 250 kişilik personel alımlarında gerekli şartları ise şöyle bildirdi. Başvuru yapacak kişiler THY’nin kriterleri doğrultusunda yeterli İngilizce konuşma becerisine sahip olacak. THY’nin diğer bir başvuru şartı ise başvuru yapacak kişilerin 1 Ocak 1988 ve sonrası doğum tarihine sahip olmaları olarak açıklandı. THY bünyesine iş başvurusu yapacak adaylar, şirketin resmi internet sitesinden diğer detaylara ulaşabilecek. türk hava yolları personel alımı thy personel alım ilanı bilal ekşi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?