ING Bank 27 Personel Alımı Yapacak!

ING Bank 27 Personel Alımı Yapacak!

ING Bank, bankacılık sektörünün pek çok alanı için personel alımları yapacağını duyurdu.



ING Bank, bankacılık sektörünün pek çok alanı için personel alımları yapacağını duyurdu.

ING Bank, Mobil Satış Yönetimi Yetkilisi, Ticari Bankacılık Portföy Yetkilisi, KOBİ Bankacılığı Portföy Yönetmeni, Grup Nakil Yetkili Yardımcısı, Kalite Yönetim Servisi Yetkilisi, Müfettiş, Menkul Değerler Yatırım Danışmanı ve benzeri bir çok alanda toplamda 27 personel alımı yapacağını duyurdu.

ING Bank personel alımları yaparken alanlara göre değişkenlik gösteren bir çok kriterler sunmuştur. Genel olarak adayların insanlarla iletişimlerinin kuvvetli olması, insanlara karşı güler yüzlü olunması, yoğun iş temposuna ayak uydurabilme, takım çalışmalarında bulunabilme, her zaman öğrenmeye, bilgiye açık olunması, araştırmacı ruhlu olup iş motivasyonun sürekli yüksek olunmasıdır.

Alanlara göre değişiklik gösteren kriterler arasında ise bazı adaylarda en az 2 yıl tecrübe aranıyorken bazı adaylarda 3,4 hatta 5 yıl tecrübe kazanılmışlık aranmaktadır. Kalite Yönetim Servisi Yetkililiği işinde adayların ileri seviyede İngilizce bilgisi olunması talep edilirken Menkul Değerler Yatırım Danışmanında İngilizce dil bilgisi aranmamaktadır. Adaylar İstanbul'un her iki bölgesindeki şubeler, Kahramanmaraş, İzmir, Adana ve Kırıkkale'de istihdam edilecek olup yine alanlara göre değişiklik göstermektedir. Mobil Satış Yönetimi Yetkilisinde mobil satışı konusunda GM deneyimi olan adayların başvuruları ön değerlendirmeye alınırken, Dış İletişim Bölümü personel alımlarında İşletme, Yabancı Dil, Sosyoloji ve Psikoloji bölümlerinde mezun olmuş adayların başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır.

ING Bank personel alım başvuruları alanlara, şubelere ve şehirlere göre değişkenlik göstermektedir.

ING Bank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/ing-bank-is-ilanlari-c19589-p10526/



ing bank iş ilanları banka personel alımları ING Bank ING Bank personel alımları banka personel alım başvuruları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?